Membránové čerpadlo ARO PD03, Polypropylen/Santopren, Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar
Kód: PD03P-BRS-PAASouvisející produkty
Plastové sudové čerpadlo ARO PD05, max. výkon 54,5 l/min, vhodné pro neutrální a abrazivní média.
ARO, vzduchové pouzdro, poz. 103
ARO, sedlo ventilu, PVDF, 66605X-4XX, poz. 21
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
Náhradní O-kroužk, poz. 33, 93762 pro čerpadlo ARO. Položka „33“ „O“ kroužky se nepoužívá u modelů 66605H-XXX, 66605J-XXX a 66605K-XXX.
ARO, Servisní sada smáčených částí, PP/Santoprene/Santoprene, PD01
Servisní sada membrán, kuliček, o-kroužků Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Kole Santopren pro čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
ARO, vzduchová servisní sada, PD10. Servisní sada zahrnuje pozice 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Membrána Santopren do vzduchového řízení PD10, poz. 176. Pro čerpadlo je nutné použít 2 ks membrán.
ARO, Servisní sada smáčených částí, Santoprene, PD05/PD07
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD10, poz. 7
Membrána Hytrel pro čerpadlo ARO 6605 XXXXX
Servisní sad vzduchového řízení ARO PD05 66605X-XXX. Pozice servisní sady: 102, 119, 122, 130, 132, 137, 138, 139, 140, 141 a lubrikant.
Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok vyjma dílů podléhajícímu vysokému stupni opotřebení |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál sedel čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál kuliček čerpadla: | Santopren |
| Materiál membrán čerpadla: | Santopren |
| Max. výkon: | 40,1 l/min |
| Max. výtlak: | 6,9 bar |
| pH: | 2 až 14 |
| ? Samonasávací schopnost: | -2,6 m |
| Max. teplota média: | |
| Max. velikost pevných částic: | max. 1,6 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Vnitřní závit 3/8" BSPT |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 6,9 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | NE |
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Polypropylen/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro kyseliny, louhy a...
Membránové čerpadlo ARO 66605J-389 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Hytrel. Max. výkon 49,2 l/min při...
Membránové čerpadlo. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické roztoky, kyseliny louhy, galvanické provozy,...
Membránové čerpadlo ARO 1/2" Hliník/Nitril, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Litina, sedla Litina, membrány a kuličky Teflon.
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení PVDF/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro koncentrované kyseliny a louhy
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Hliník/Teflon. Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar. Včetně ATEX certifikátu. Čerpadla se používá na čerpání neutrálních hořlavých...
Membránové čerpadlo ARO s bočním připojením přírubové provedení DN25. Materiálové provedení Polypropylen, kuličky a membrány Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar.
Membránové čerpadlo ARO PD05P-BRS-PAA-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren, max. výkon 54...
Membránové čerpadlo ARO 66605J-3EB s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 49,2 l/min při vodě,...
Membránové čerpadlo ARO 1" Polypropylen/Teflon, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo, výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány Santopren.
Potravinářské membránové čerpadlo ARO PM15A-CSS-STT-A02 s FDA certifikátem, pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní Tri-Clamp 2" BSP. Materiál čerpadla Nerez ocel...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO PD20A-BCP-GGG-B v materiálovém provedení Litina/Nitril, výkon 651 l/min, max 8.3 bar, připojení vnitřní závit 2".
Servis čerpadla ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



