Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, GLS, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

SAMOA

SAMOA je předním evropským výrobcem zařízení pro manipulaci, řízení a dávkování tekutin. To vše díky nejmodernějšímu vybavení a technologii. SAMOA navrhuje, vyvíjí, vyrábí a distribuuje vlastní výrobky 

Produkty SAMOA se používají hlavně k přenosu, dávkování tekutin s různými stupni viskozity. SAMOA navrhuje a vyrábí pístová vzduchem poháněná čerpadla a vzduchem ovládaná dvojitá membránová čerpadla s technologií Directflo®, objemové průtokoměry, regulační ventily, elektrické komponenty pro systémy řízení tekutin, hadicové navijáky, ruční pistole a další produkty a příslušenství pro správu tekutin .

SAMOA vyniká svým oddělením výzkumu a vývoje , v čele ve vývoji vzduchem poháněných čerpadel a systémů pro měření, řízení a řízení tekutin. Rovněž napájí program vývoje produktů inovačními technologickými koncepcemi, a vytváří tak efektivní, funkční a trvanlivé produkty.

SAMOA_Aplikace_Create_Flow

 

cerpani_oleju_SAMOA_Create_Flow

 

Banner_corousel_SAMOA_Create_Flow

Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zadajte hľadaný tovar:
Porovnanie cien tovaru