Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, PPL, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, PPL. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Náhradní hadice pro hadicová čerpadla albin,VERDERFLEX, Bredel

Náhradní_hadice_albin_VERDERFLEX_Bredel_Create_Flow

Albin Pump pracoval na zdokonalení zesílených hadic pro vysokotlaká peristaltická čerpadla . Naše hadice jsou speciálně navrženy tak, aby vydržely déle a fungovaly lépe než u konkurence, což má za následek méně údržby a prostojů.

Nejlepší ve své třídě konstrukce vysokotlaké hadice

Náhradní hadice peristaltické pumpy Albin Pump jsou vyrobeny z nejkvalitnější směsové pryže – správná tvrdost v kombinaci se správným počtem vnitřních výztužných vrstev a především neopracovávání vnějšího povrchu. Toto je pravděpodobně nejdůležitější vlastnost pro zlepšení mazání hadice. Mazivo má lepší přilnavost k hadici, což způsobuje menší tření a nižší hromadění tepla mezi botou a hadicí, což má za následek delší životnost hadice.

Naše optimální vlastnosti hadice jsou dosaženy správným počtem vnitřních výztužných vrstev. Nabízíme 2 až 6 vnitřních výztužných vrstev. v závislosti na velikosti hadice.

V Albin Pump se neustále snažíme snižovat opotřebení hadic. Naši inženýři jsou plně zapojeni do této důležité práce a dosáhli hadice, která dnes vydrží přibližně o 30 % déle než jakákoli jiná hadice na trhu.

K dispozici v 7 kvalitách pryže a 16 velikostech podle vašich potřeb

Náhradní hadice Albin Pump jsou k dispozici v 7 různých pryžových směsích a v 16 velikostech, aby byla zajištěna kompatibilita se širokou škálou aplikací a většinou dostupných hadicových čerpadel na trhu. Barevné kódování na každé hadici usnadňuje identifikaci konstrukčního materiálu.

Naše hadice peristaltického čerpadla ALH akceptují maximální pracovní tlak 16 bar (232 PSI).

Naše hadice peristaltických čerpadel jsou k dispozici v různých délkách, které jsou zaměnitelné s většinou hlavních konkurenčních čerpadel . Po dovybavení hadicí Albin Pump snižují konkurenční čerpadla své celkové náklady na vlastnictví (TCO) díky prodloužené době provozu mezi poruchami hadice.

hadice_pro_čerpadla_albin_VERDERFLEX_Bredel_Create_Flow

Náhradní_hadice_pro_peristaltická_čerpadla_albin_VERDERFLEX_Bredel_Create_Flow

ARO membránová čerpadla
Membránové čerpadlo Fluimac
SEKO