Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Vzduchový filtr/regulátor tlaku vzduchu ARO

Jednotky řady ARO-FLO mají potenciál prodloužit životnost vzduchem ovládaná zařízení a snížení provozních nákladů. Tyto jednotky účinně odstraňují pevné částice  a kondenzát ze stlačeného vzduchu  - což z nich činí skvělou volbu pro aplikace s velkým průtokem.

Ingersoll Rand potvrzuje, že řada filtrů, regulátorů, maznic ARO-Flo (1000, 1500, Řady 2000, 3000) a vybrané příslušenství nespadají do působnosti směrnice ATEX 94/9/EHS nebo 2014/34/EU. Produkty uvedené v certifikátu IRITS-1215-197 lze použít ve skupině II, životní prostředí kategorie 2; Plyn a prach s teplotou a T6 (Ex II 2GD T6) za všech podmínek splněny. Návody a osvědčení ohledně prohlášení ATEX najdete na AROZONE.COM

Filtry - vzduchové filtry IR/ARO jsou navrženy tak, aby odstranily pevné a kapalné vzduchem přenášené nečistoty, které mohou ucpat malé otvory a omezit výkon nebo způsobit nadměrné opotřebení a předčasné selhání zařízení.


Regulátory - Regulátory vzduchu IR/ARO zajišťují kontrolovaný konzistentní tlak vzduchu podle potřeby pro konkrétní pneumatická zařízení připojená k vzduchovému systému.


Maznice- Maznice typu IR/ARO v mlze pomáhají zajistit, aby pneumatická zařízení dostávala požadované mazání, aby byla zachována provozní výkonnost, sníženo opotřebení a prodloužena životnost.


Příprava vzduchu - Kompaktní design IR/ARO FRL šetří místo a poskytuje větší flexibilitu designu než větší sušicí systémy. Doba instalace a náklady na potrubí se také snižují díky použití společných vývodů.


Flexibilita montáže - IR/ARO FRL nabízejí díky svému modulárnímu designu větší flexibilitu montáže. Modulární svorky umožňují odstranění vedení na jednotlivých jednotkách bez narušení vstupního potrubí. Každý FRL má závitové porty, které umožňují použití trubkových vsuvek, stejně jako modulární konfigurace pro splnění různých potřeb potrubí. Konzoly pro montáž na stěnu typu T poskytují vynikající vzdálenost od stěny k jednotce pro vyjmutí mísy filtru a nastavení regulátoru.


Bezpečnost - Bezpečnost je nejvyšší prioritou, a proto poskytujeme uzavírací ventily určené k připojení ke vstupu do systému FRL. Tyto ventily splňují předpisy OSHA a chrání obsluhu před zraněním způsobeným neočekávaným spuštěním stroje během servisu nebo údržby.

Module/Air 1000™ F/R/L

  • C28121-800 Filter/Regulator/Lubricator
  • P29122-600 Filter/Regulator


Module/Air 2000™ F/R/L

  • C28241-810 Filter/Regulator/Lubricator
  • P29241-610 Filter/Regulator


Heavy Duty F/R/L

  • 28353 Filter/Regulator/Lubricator


F/R/L Assembly Kits

  • 651729 Kit Assembly
  • 651730 Kit Assembly
  • 65940 Kit Assembly

Upozornění k používání polykarbonátových plastových misek - používejte pouze se stlačeným vzduchem. Filtry a maznice s polykarbonátovými plastovými miskami jsou speciálně navrženy pro stlačené letecké služby a jejich použití s jakoukoli jinou tekutinou (kapalinou nebo plynem) je nesprávné použití. Vyhněte se škodlivým látkám. Některé kompresorové oleje, chemické čisticí prostředky, rozpouštědla, barvy, a výpary budou útočit na plastové mísy a mohou způsobit selhání mísy. Nepoužívejte s těmito materiály nebo v jejich blízkosti. S případnými dotazy se obraťte na továrnu.

 

Jak mohu zvýšit výkon proudění vzduchu v mém vzduchovém systému

Řešitel problémů systému proudění vzduchu: Součásti vzduchového systému vašeho zařízení. Drobné částice vzduchu jsou hlavní hrozbou pro vaše zařízení. Mnoho rostlin postrádá správnou filtraci v místě použití-a vy to možná ani nevíte.

Mnoho z těchto kontaminantů nelze stlačit. Jsou tedy ještě koncentrovanější, když se pohybují vysokou rychlostí vzduchovým potrubím, což způsobuje zrychlené opotřebení, erodování mazání a potenciální vynucení vybavení offline.

Díky tomu je čistý vzduch tak důležitou součástí efektivního provozu zařízení a strojů. Nejproduktivnější zařízení důvěřují ARO-Flo FRL. Vzduch proudí filtry, regulátory a maznicemi (FRL) řady ARO-Flo lépe než téměř jakékoli jiné zařízení pro filtraci vzduchu.

Modularita: Veškeré příslušenství ARO-Flo se vzájemně integruje v každém rozsahu velikostí. Vaši kompletní sestavu FRL a její jednotlivé součásti lze snadno, bezpečně a rychle sestavit nebo rozebrat s minimem nástrojů.


Výkon: Vzduch proudí lépe přes filtry, regulátory a maznice ARO-Flo než téměř jakékoli jiné zařízení pro filtraci vzduchu. To znamená menší tlakové ztráty během procesu přípravy vzduchu, takže vaše zařízení může pracovat na špičkovém výkonu.


Bezpečnost: Poskytování bezpečných nástrojů a vybavení je naší nejvyšší prioritou. ARO-Flo FRL mají integrované bezpečnostní prvky, jako jsou zamykací mísy. Jasné vícejazyčné značení a volitelné příslušenství dále umožňují bezpečné řízení a ovládání přívodu vzduchu. Série ARO-Flo stanoví standard pro výkon proudění vzduchu. Tato řešení FRL mohou udržovat vaše zařízení online a vaše zařízení v kondici. Spojili jsme nejlepší výkon proudění vzduchu ve své třídě s flexibilitou pro práci v jakémkoli prostředí.

Produkty se základním výkonem
Jako každý produkt ARO, i řada ARO-Flo jsou prémiové produkty postavené tak, aby poskytovaly špičkovou kvalitu a špičkový výkon pro váš provoz. Tato řešení vám poskytnou vynikající způsob, jak udržet přívod vzduchu v nejlepším stavu, a umožní vašim nástrojům a vybavení fungovat pokaždé, když je budete potřebovat.

Filtry
Filtry stlačeného vzduchu ARO-Flo odstraňují pevné a kapalné nečistoty přenášené vzduchem. Filtry lze objednat s různými prvky, včetně koalescenčních modelů, které jsou schopné odstraňovat olejové aerosoly a částice až do 0,3 mikronu. Standardní filtry jsou dodávány s prvky 5 mikronů; 40 mikronové prvky lze zakoupit a nainstalovat samostatně.

Regulátory
Regulátory vzduchového potrubí zajišťují kontrolovaný konzistentní tlak vzduchu požadovaný pro konkrétní pneumatická zařízení připojená k vzduchovému systému. Všechny regulátory ARO-Flo jsou dodávány se standardním rozsahem nastavení 0-140 psig (0-9,6 bar). Nabízejí velké integrované měřidla pro zapuštěnou montáž.

Pro snadnou přestavbu jsou nabízeny alternativní rozsahy pružin, které vyhovují různým požadavkům. Regulátory, které neodlehčují, jsou nabízeny pro aplikace, kde je odvádění tlaku po proudu nežádoucí.

Maznice
Mlhové maznice ARO-Flo pomáhají zajistit, aby pneumatická zařízení dostávala požadované mazání pro udržení špičkového výkonu, snížení opotřebení a prodloužení životnosti. Poskytují správné množství oleje potřebné pro většinu obecných aplikací v pneumatickém systému a dodávají konstantní poměr průtoku oleje a vzduchu. Přesné seřízení přívodu oleje nastavuje správnou rychlost odkapávání oleje. Nainstalujte maznice v blízkosti navazující aplikace, abyste zajistili efektivní distribuci oleje.

Regulátor filtru „Piggybacks“

Regulátor filtru neboli „piggybacks“ kombinuje funkce filtru a regulátoru. Piggybacks jsou kompaktní a nejefektivnější, když je prostor omezen. Piggybacky lze objednat s různými filtračními prvky a lze je upravit pomocí různých pružin v závislosti na požadavcích na filtraci a regulaci vzduchu.

2- a 3-dílné kombinované jednotky

Filtry, regulátory, maznice a propojovací kabely lze kombinovat a vytvářet kombinované jednotky. Obvykle jsou spojeny dohromady v uspořádání F+R+L (třídílné kombo) a uspořádání F/R+L (dvoudílné kombo). V závislosti na potřebách aplikace lze také použít jiné konfigurace. Kombinace FRO ARO-Flo se snadno montují pomocí modulárních distančních souprav.

Řadu filtrů, regulátorů, maznic a vybraného příslušenství ARO-Flo lze použít v nebezpečných prostředích, kde je vyžadována shoda se standardem ATEX, čímž jsou vaši zaměstnanci v bezpečí a provoz běží. Ingersoll Rand potvrzuje, že řada filtrů, regulátorů, maznic (řada 1000, 1500, 2000, 3000) ARO-Flo a vybrané příslušenství nespadají do působnosti směrnice ATEX 94/9/EHS nebo 2014/34/EU.

Produkty uvedené ve formě certifikátu IRITS-1215-197 lze použít v prostředí skupiny II, kategorie 2; Plyn a prach s teplotou a T6 (Ex II 2GD T6), pokud jsou splněny všechny podmínky stanovené v návodu k použití. Návody k použití a certifikáty deklarace ATEX najdete v knihovně dokumentů.

 

 

 

 

ARO membránová čerpadla
Membránové čerpadlo Fluimac
SEKO