Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Převod coulu " na mm

                      Vnitřní trubkový závit

1/8" 6 mm
1/4"
8 mm
3/8" 10 mm
1/2"
15 mm
3/4"
20 mm
1"    25,4 mm
5/4" - 1 1/4"
32 mm
6/4" - 1 1/2"
40 mm
2" 50 mm
2 1/2" 65 mm
3" 80 mm
4"
100 mm

 

Peristaltická čerpadla, známá také jako hadicová čerpadla, jsou novým typem průmyslových, laboratorních peristaltických čerpadel. Peristaltické čerpadlo se skládá ze tří částí: pohon peristaltického čerpadla, hlava peristaltického čerpadla a hadice peristaltického čerpadla. peristaltická čerpadla jsou perfektní v laboratořích, farmaceutických a biotechnologických, potravinářských a výrobních, průmyslových a výrobních, ekologických a lékařských činidlech.

Hadice peristaltického čerpadla je jediným požadavkem na připojení kapaliny pro peristaltická čerpadla. Peristaltické čerpadlo pracuje stlačováním trubky válečkem nebo lisem. To znamená, že čerpadlo může běžet nasucho, samonasávací a zpracuje médium s vysokou viskozitou a vysokým opotřebením. Navíc hadice peristaltického čerpadla jako samostatná jednotka, takže tělo čerpadla nemusí být utěsněno, takže je zcela netěsné, velmi hygienické. A každá rotace vydává pevný průtok, díky čemuž má aplikace kvantitativního napájení peristaltického čerpadla vynikající výkon. Tento princip lze aplikovat na všechna peristaltická čerpadla, takže hlava čerpadla a hnací část jsou nejdůležitějšími faktory pro rozlišení kvality peristaltických čerpadel.

 

    

Dodáváme kvalitní membránová čerpadla s pohonem na stlačený vzduch. Čerpadla jsou určena pro čerpání kalů, abrazivních médií, chemických kapalin jako jsou kyseliny, louhy atd. Čerpadla jsou schopna čerpat hořlavé kapaliny v prostředí s nebezpečím výbuchu. Pro více informací klikněte dole na obrázek.

 

Membránová čerpadla s pohonem na stlačený vzduch.

 

Graco titulní strana Create Flow