Potravinářské membránové čerpadlo ARO PM10 Nerez ocel/Teflon, Výkon 197,6 l/min, výtlak 8,3 bar
Kód: PM15A-CSS-STT-A02Související produkty
ARO, sedlo, PP, PD05P
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
ARO, Servisní sada smáčených částí, PP/Santoprene/Santoprene, PD01
ARO, sedlo ventilu, PVDF, 66605X-4XX, poz. 21
ARO, vzduchová servisní sada, PD03/05/07
ARO, Servisní sada smáčených částí, Santoprene, PD05/PD07
Servisní sad vzduchového řízení ARO PD05 66605X-XXX. Pozice servisní sady: 102, 119, 122, 130, 132, 137, 138, 139, 140, 141 a lubrikant.
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD10, poz. 7
ARO, servisní kit smáčených částí, PTFE, 66605X-XXX
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
Náhradní O-kroužk, poz. 33, 93762 pro čerpadlo ARO. Položka „33“ „O“ kroužky se nepoužívá u modelů 66605H-XXX, 66605J-XXX a 66605K-XXX.
ARO, vzduchová servisní sada, PD10. Servisní sada zahrnuje pozice 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
Membrána Hytrel pro čerpadlo ARO 6605 XXXXX
Detailní popis produktu

,


Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok vyjma dílů podléhajícímu vysokému stupni opotřebení |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Nerez ocel SS316 L |
| Materiál sedel čerpadla: | Nerez ocel SS316 L |
| Materiál kuliček čerpadla: | Teflon |
| Materiál membrán čerpadla: | Teflon |
| Max. výkon: | 465,6 l/min |
| Max. výtlak: | 8,3 bar |
| ? Samonasávací schopnost: | -2,6 m |
| Max. teplota média: | +66°C |
| Max. velikost pevných částic: | max.6,4 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Tri-Clamp 2" BSPT |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 6,9 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | NE |
| Certifikát FDA: | ANO |
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO PD05P-ARS-PAA-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" NPT. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 54...
Membránové čerpadlo ARO 1" Polypropylén / SANTOPRENE, Výkon 178 l / min, výtlak 8,3 bar. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon.
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Nerez ocel/Teflon. Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar. Včetně ATEX certifikátu.
Membránové čerpadlo. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické roztoky, kyseliny louhy, galvanické provozy,...
Membránové čerpadlo, výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány Santopren.
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Polypropylen/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro kyseliny, louhy a...
Plastové sudové čerpadlo ARO PD05, max. výkon 54,5 l/min, vhodné pro chemikálie.
Membránové čerpadlo ARO 1" Polypropylen/Teflon ATEX, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO 1/4 "Polypropylén / SANTOPRENE, Výkon 20 l / min, výtlak 8,3 bar. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické...
Plastová membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení polypropylen, membrány a kuličky Teflon. Max.výkon čerpadla Materiálové provedení čerpadla 465 l/min, max. výtlak 8,3...
Membránové čerpadlo ARO PD20A-BCP-GGG-B v materiálovém provedení Litina/Nitril, výkon 651 l/min, max 8.3 bar, připojení vnitřní závit 2".
Membránové čerpadlo ARO 666053-322 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Nitril (Buna-N). Max. výkon 49,2...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličkyNitril
Membránové čerpadlo ARO 66605J-3EB s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 49,2 l/min při vodě,...
-
Manuál ang. (1.3 MB)
-
Technický list (182.4 kB)
-
Tabulka chemických odolností (4.3 MB)
-
Manuál (358.9 kB)
-
CE (79.7 kB)
-
Katalogový list (1.3 MB)
-
Certifikát FDA (89 kB)
Servis čerpadla ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



