Sudové membránové čerpadlo ARO 1/2 "Polypropylén / hytrel, Výkon 54,5 l / min, výtlak 8,3 bar
Kód: DAB05-PPCC-B-JSúvisiaci tovar
Membránové čerpadlo ARO 1/4". Materiál Polypropylén, membrány a santoprénové guľôčky. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Čerpadlo je vhodný pre chemické roztoky kyselín, zásady,...
Santoprénová membrána na reguláciu vzduchu PD10, poz. 176. Pre čerpadlo je potrebné použiť 2 membrány.
Vzduchová servisná súprava pre čerpadlo ARO PD03/05/07
ARO, súprava na servis vzduchu, PD10. Servisná súprava obsahuje pozície 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
ARO, sedlo ventilu, PVDF, 66605X-4XX, poz. 21
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
Náhradní O-kroužek 93762 pro čerpadlo ARO, poz. 33
Santoprénová membrána pre čerpadlo ARO PD10, poz. 7
Santoprénová membrána pre čerpadlo ARO PD05P
ARO, vzduchová servisná súprava, pre čerpadlo ARO 1" -1 1/2" (PRO)
Santoprénové koleso pre čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
ARO, súprava na servis vzduchu, PD03/05/07
Servisná súprava pre membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2 ks teflónovej membrány, 2 ks santoprénovej podkladovej membrány, 4 ks teflónových guličiek, o-krúžky
Podrobný popis








Dodatočné parametre
| Kategória: | Membránové čerpadlo ARO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky vyjma dílů podléhající vysokému stupni opotřebení |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál sedel čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál trubice: | Polypropylen |
| Délka sací trubice: | 1023 mm |
| Celková délka: | 1299 mm |
| Patní ventil: | ANO |
| Sudový adaptér: | ANO |
| Základní deska: | ANO |
| Výdejní hadice : | mat. EPDM |
| ? Materiál kuliček čerpadla: | Hyrel |
| ? Materiál membrán čerpadla: | Hyrel |
| Max. výkon: | 54,5 l/min |
| Max. výtlak: | 6,9 bar |
| pH: | 2 až 14 |
| ? Samonasávací schopnost čerpadla: | -2,6 m |
| Max. teplota média: | +65°C |
| Max. velikost pevných částic: | max. 2,4 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Vnitřní závit 1/2" BSPT |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 6,9 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | NE |
Membránové čerpadlo poháňané stlačeným vzduchom pre potravinárske účely s certifikátom FDA ARO PM15A-CSS-STT-A02. Vnútorné pripojenie Tri-Clamp 2" BSP. Materiál čerpadla...
Membránové čerpadlo ARO 66605J-3EB s pohonom na stlačený vzduch. Pripojovací vnútorný závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santoprene. Maximálny výkon 49,2 l/min pri...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar, materiál Hliník, sedlá Hliník, membrány a guľôčky teflón. Alternatívna náhrada za čerpadlo ARO 666120-3C9-C
Membránové čerpadlo ARO z materiálu Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné na čerpanie horľavých kvapalín do nebezpečných priestorov.
Plastové membránové čerpadlo ARO v materiálovom vyhotovení polypropylén, membrána a guľôčky teflón. Max. výkon čerpadla Materiálové vyhotovenie čerpadla 465 l/min, max. výtlak...
Membránové čerpadlo ARO z materiálu Polypropylen/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálová konštrukcia čerpadla je vhodná pre kyseliny, zásady a rôzne chemické...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar, materiál Hliník, sedlá Hliník, membrány a guľôčky teflón. Alternatívna náhrada za čerpadlo ARO 666120-3C9-C
Membránové čerpadlo ARO PD05-BDS-DTT-B s pohonom na stlačený vzduch. Pripojovací vnútorný závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Acetal/Teflon. Maximálny výkon 54 l/min, výstupný...
Membránové čerpadlo ARO PD05-BPS-PAA-B s pohonom na stlačený vzduch. Pripojovací vnútorný závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santoprene. Maximálny výkon 54 l/min,...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar, materiál Hliník, sedlá Hliník, membrány a guľôčky teflón. Alternatívna náhrada za čerpadlo ARO 670021 (66120-389-C)
Membránové čerpadlo ARO 1 "PP / Teflon s ATEX certifikátom pre chemické roztoky, kyseliny luhy, galvanické prevádzky, galvanické kúpele, lepidlá
Membránové čerpadlo ARO s vnútorným závitom 1" BSP, stredové pripojenie. Materiál Polypropylen/Teflon, Výkon 178 l/min, výtlak 8,3 bar
Plastové sudové čerpadlo ARO PD05, max. Výkon 54,5 l / min, vhodné pre chemikálie.
Membrána čerpadlo. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické roztoky, kyseliny louhy, galvanické provozy, galvanické lázně. Membránové...
Servis čerpadla ARO
Vidoe ARO
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
