Membránové čerpadlo ARO 1" Polypropylen/Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Kód: PD10P-BPS-PAASouvisející produkty
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
ARO, servisní kit smáčených částí, PTFE, 66605X-XXX
Servisní sada membrán, kuliček, o-kroužků Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Servisní sad vzduchového řízení ARO PD05 66605X-XXX. Pozice servisní sady: 102, 119, 122, 130, 132, 137, 138, 139, 140, 141 a lubrikant.
ARO, Servisní sada smáčených částí, Santoprene, PD05/PD07
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
ARO, vzduchová servisní sada, PD10. Servisní sada zahrnuje pozice 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
ARO, sedlo, PP, PD05P
ARO, vzduchové pouzdro, poz. 103
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
ARO, vzduchová servisní sada, PD03/05/07
Náhradní O-kroužk, poz. 33, 93762 pro čerpadlo ARO. Položka „33“ „O“ kroužky se nepoužívá u modelů 66605H-XXX, 66605J-XXX a 66605K-XXX.
ARO, sedlo ventilu, PVDF, 66605X-4XX, poz. 21
Kole Santopren pro čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky vyjma dílů podléhající vysokému stupni opotřebení |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál sedel čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál kuliček čerpadla: | Santopren |
| Materiál membrán čerpadla: | Santopren |
| Max. výkon: | 200 l/min |
| Max. výtlak: | 8,3 bar |
| pH: | 2 až 14 |
| ? Samonasávací schopnost: | -5,7 m |
| Max. teplota média: | |
| Max. velikost pevných částic: | max. 3,2 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Vnitřní závit 1" BSP |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 8,3 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | NE |
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon. Alternativní náhrada za čerpadlo ARO 670021...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Nerez ocel/Teflon. Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar. Včetně ATEX certifikátu.
Membránové čerpadlo ARO 666053-322 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Nitril (Buna-N). Max. výkon 49,2...
Membránové čerpadlo ARO 1/4 "Polypropylén / SANTOPRENE, Výkon 20 l / min, výtlak 8,3 bar. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické...
Membránové čerpadlo ARO 1" Polypropylén / SANTOPRENE, Výkon 178 l / min, výtlak 8,3 bar. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické...
Membránové čerpadlo ARO PD05-BPS-PAA-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 54 l/min,...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon.
Membránové čerpadlo. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické roztoky, kyseliny louhy, galvanické provozy,...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení PVDF/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro koncentrované kyseliny a louhy
Membránové čerpadlo ARO PD07-BPS-PAA s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 3/4" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 56 l/min, výtlak...
Membránové čerpadlo ARO 1" PD10P-FPS-PTT , mat. Polypropylen/Teflon ATEX, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO 66605J-389 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Hytrel. Max. výkon 49,2 l/min při...
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon. Alternativní náhrada za čerpadlo ARO 666120-3C9-C
Membránové čerpadlo ARO PD05P-BRS-PAA-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren, max. výkon 54...
Servis čerpadla ARO
Servis čerpadla ARO
Servis čerpadla ARO PD10P
Servis čerpadlo ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



