Membránové čerpadlo ARO 1" Hliník/PP/PU/Hytrel, Výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar
Kód: 666120-389-CSouvisející produkty
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon. Alternativní náhrada za čerpadlo ARO 670021...
Membrána Santopren do vzduchového řízení PD10, poz. 176. Pro čerpadlo je nutné použít 2 ks membrán.
ARO, servisní kit smáčených částí, PTFE, 66605X-XXX
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
ARO, Servisní sada smáčených částí, PP/Santoprene/Santoprene, PD01
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
Náhradní O-kroužk, poz. 33, 93762 pro čerpadlo ARO. Položka „33“ „O“ kroužky se nepoužívá u modelů 66605H-XXX, 66605J-XXX a 66605K-XXX.
ARO, vzduchová servisní sada, PD03/05/07
Servisní sada membrán, kuliček, o-kroužků Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
ARO, vzduchová servisní sada, PD10. Servisní sada zahrnuje pozice 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
ARO, vzduchové pouzdro, poz. 103
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
Kole Santopren pro čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
Servisní sad vzduchového řízení ARO PD05 66605X-XXX. Pozice servisní sady: 102, 119, 122, 130, 132, 137, 138, 139, 140, 141 a lubrikant.
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Hliník |
| Materiál sedel čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál kuliček čerpadla: | Polyuretan |
| Materiál membrán čerpadla: | Hytrel (TPE) |
| Max. výkon: | 133 l/min |
| Max. výtlak: | 8,3 bar |
| pH: | 7 až 10 |
| ? Samonasávací schopnost: | -5,7 m |
| Max. teplota média: | 137,8°C |
| Max. velikost pevných částic: | max. 3,2 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Vnitřní závit 1" BSPT |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 6,9 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Membránové čerpadlo ARO 1/2" Hliník/Santopren, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO PD05 1/2" Hliník/Teflon, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO PD07-BPS-PAA s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 3/4" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 56 l/min, výtlak...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO 1/4". Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Čerpadlo je vhodné...
Membránové čerpadlo ARO s vnitřním závitem 1" BSP , prostřední připojení. Materiálové provedení Polypropylen/Hytrel, Výkon 178 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO s vnitřním závitem 1" BSP , prostřední připojení. Materiálové provedení Polypropylen/Santopren, Výkon 178 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO PD20A-BAP-GGG-B v materiálovém provedení Hliník/Nitril, výkon 651 l/min, max 8.3 bar, připojení vnitřní závit 2".
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Hliník/Teflon. Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar. Včetně ATEX certifikátu. Čerpadla se používá na čerpání neutrálních hořlavých...
Membránové čerpadlo ARO 1/4". Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Hytrel. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiál Hytrel (TPE) je vhodný pro...
Membránové čerpadlo ARO 1" PD10P-FPS-PTT , mat. Polypropylen/Teflon ATEX, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Potravinářské membránové čerpadlo ARO PM05R-CSS-STT-B02 s FDA certifikátem, pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní Tri-Clamp 1 1/2" BSP. Materiál čerpadla Nerez...
Membránové čerpadlo ARO 1/4 "Polypropylén / SANTOPRENE, Výkon 20 l / min, výtlak 8,3 bar. Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Čerpadlo je vhodné pro chemické...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení PVDF/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro koncentrované kyseliny a louhy
-
Servisní manuál 2 (699.1 kB)
-
Katalogový list (132.5 kB)
-
Celkový katalog ARO (12 MB)
-
Tabulka chemických odolností (4.3 MB)
-
Servisní manuál (2.3 MB)
Servis čerpadla ARO
Servis čerpadlo ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



