Membránové čerpadlo ARO 2" Hliník/Nitril, 651 l/min, max 8.3 bar
Kód: PD20A-BAP-GGG-BSouvisející produkty
Membrána Santopren do vzduchového řízení PD10, poz. 176. Pro čerpadlo je nutné použít 2 ks membrán.
Servisní sada membrán, kuliček, o-kroužků Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
ARO, vzduchová servisní sada, PD03/05/07
Kole Santopren pro čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
Membrána Hytrel pro čerpadlo ARO 6605 XXXXX
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
ARO, vzduchové pouzdro, poz. 103
ARO, servisní kit smáčených částí, PTFE, 66605X-XXX
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
ARO, vzduchová servisní sada, PD10. Servisní sada zahrnuje pozice 111, 132, 137, 138, 139, 166, 167, 171, 172, 173, 174, 176, 200,
ARO, sedlo, PP, PD05P
ARO, Servisní sada smáčených částí, PP/Santoprene/Santoprene, PD01
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD10, poz. 7
Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok vyjma dílů podléhajícímu vysokému stupni opotřebení |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Hliník |
| Materiál sedel čerpadla: | Hliník |
| Materiál kuliček čerpadla: | Nitril |
| Materiál membrán čerpadla: | Nitril |
| Max. výkon: | 651 l/min |
| Max. výtlak: | 8,3 bar |
| pH: | 6 až 10 |
| ? Samonasávací schopnost: | -5,02 m |
| Max. teplota média: | +82°C |
| Max. velikost pevných částic: | max. 6,4 mm |
| Připojení sání/výtlak: | 2" BSP vnitřní závit |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 8,3 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 3/4" |
Membránové čerpadlo ARO 1/2" Hliník/Nitril, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon. Alternativní náhrada za čerpadlo ARO 666120-3C9-C
Membránové čerpadlo ARO PD05P-BES-DTT-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Acetal/Teflon, max. výkon 54 l/min, výtlak...
Membránové čerpadlo ARO PD05 1/2" Hliník/Teflon, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon. Alternativní náhrada za čerpadlo ARO 670021...
Plastová membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení polypropylen, membrány a kuličky Teflon. Max.výkon čerpadla Materiálové provedení čerpadla 465 l/min, max. výtlak 8,3...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Polypropylen/Teflon. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiálové provedení čerpadla je vhodné pro kyseliny, louhy a...
Membránové čerpadlo ARO s bočním připojením přírubové provedení DN25. Materiálové provedení Polypropylen, kuličky a membrány Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar.
Membránové čerpadlo ARO 666053-322 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Nitril (Buna-N). Max. výkon 49,2...
Membránové čerpadlo ARO 1/4". Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Hytrel. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Materiál Hytrel (TPE) je vhodný pro...
Membránové čerpadlo ARO 1" PD10P-FPS-PAA , mat. Polypropylen/Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO PD20A-BCP-GGG-B v materiálovém provedení Litina/Nitril, výkon 651 l/min, max 8.3 bar, připojení vnitřní závit 2".
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Acetal/Teflon. Čerpadlo je vhodné pro čerpání hořlavých kapalin do prostoru s nebezpečim výbuchu.
Membránové čerpadlo ARO 6665J-344 s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Teflon. Max. výkon 49,2 l/min při vodě, výtlak...
Servis čerpadla ARO
Video ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



