Membránové čerpadlo ARO 1/4" Polypropylen/Santopren, Výkon 20 l/min, výtlak 8,3 bar Výkon 20 l/min, výtlak 8,3 bar
Kód: PD01P-HRS-PAA-ASouvisející produkty
Servisní sad vzduchového řízení ARO PD05 66605X-XXX. Pozice servisní sady: 102, 119, 122, 130, 132, 137, 138, 139, 140, 141 a lubrikant.
ARO, vzduchová servisní sada, pro čerpadlo ARO 1" -1 1/2" (PRO)
Náhradní O-kroužk, poz. 33, 93762 pro čerpadlo ARO. Položka „33“ „O“ kroužky se nepoužívá u modelů 66605H-XXX, 66605J-XXX a 66605K-XXX.
ARO, Servisní sada smáčených částí, PP/Santoprene/Santoprene, PD01
Vzduchová servisní sada pro čerpadlo ARO PD03/05/07
ARO, vzduchová servisní sada, PD03/05/07
Servisní sada membrán, kuliček, o-kroužků Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Servisní sada pro membránové čerpadlo ARO PD03 obsahuje 2ks membrány Teflon, 2 ks podkladové membrány Santopren, 4 ks kuličky Teflon, o-kroužky
ARO, vzduchové pouzdro, poz. 103
ARO, sedlo, PP, PD05P
Membrána Santopren do vzduchového řízení PD10, poz. 176. Pro čerpadlo je nutné použít 2 ks membrán.
Kole Santopren pro čerpadlo ARO PD05P, poz. 22
Membrána Santopren pro čerpadlo ARO PD05P
Tlumič vzduchu ARO, poz. 201
ARO, sedlo ventilu, PP, poz. 21
ARO, servisní kit smáčených částí, PTFE, 66605X-XXX
Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ARO membránové čerpadlo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Řada : | ARO |
| Materiál tělesa čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál sedel čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál kuliček čerpadla: | Santopren |
| Materiál membrán čerpadla: | Santopren |
| Max. výkon: | 20 l/min |
| Max. výtlak: | 8 bar |
| pH: | 2 až 14 |
| ? Samonasávací schopnost: | -9,5 m |
| Max. teplota média: | |
| Max. velikost pevných částic: | max. 1,6 mm |
| Připojení sání/výtlak: | Vnitřní závit 1/4" BSPT |
| Pohon: | Stlačený vzduch max. 8,4 bar |
| Připojení vzduch: | Vnitřní závit 1/4" |
| ATEX: | NE |
Membránové čerpadlo ARO PD20A-BAP-GGG-B v materiálovém provedení Hliník/Nitril, výkon 651 l/min, max 8.3 bar, připojení vnitřní závit 2".
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány a kuličky Teflon.
Membránové čerpadlo ARO PD05P-BES-DTT-B s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 1/2" BSP. Materiál čerpadla Acetal/Teflon, max. výkon 54 l/min, výtlak...
Membránové čerpadlo ARO 1/2" Hliník/Nitril, Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO 1" PD10P-FPS-PAA , mat. Polypropylen/Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar
Membránové čerpadlo ARO s vnitřním závitem 1" BSP , prostřední připojení. Materiálové provedení Polypropylen/Hytrel, Výkon 178 l/min, výtlak 8,3 bar
Potravinářské membránové čerpadlo ARO PM05R-CSS-STT-B02 s FDA certifikátem, pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní Tri-Clamp 1 1/2" BSP. Materiál čerpadla Nerez...
Membránové čerpadlo ARO PD07-BPS-PAA s pohonem na stlačený vzduch. Připojení vnitřní závit 3/4" BSP. Materiál čerpadla Polypropylen/Santopren. Max. výkon 56 l/min, výtlak...
Membránové čerpadlo ARO v materiálovém provedení Hliník/Teflon. Výkon 54,5 l/min, výtlak 8,3 bar. Včetně ATEX certifikátu.
Membránové čerpadlo, výkon 133 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Litina, sedla Litina, membrány a kuličky Teflon.
Membránové čerpadlo, výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Santopren, membrány a kuličky Santopren.
Membránové čerpadlo, výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar v materiálovém provedení Hliník, sedla Hliník, membrány Santopren.
Membránové čerpadlo ARO s bočním připojením přírubové provedení DN25. Materiálové provedení Polypropylen, kuličky a membrány Santopren, Výkon 200 l/min, výtlak 8,3 bar.
Membránové čerpadlo ARO 1/4". Materiál Polypropylen, membrány a kuličky Santopren. Výkon 40 l/min, výtlak 8,3 bar. Čerpadlo je vhodné...
-
Katalog (510.6 kB)
-
Katalog (976.2 kB)
-
Servisní manuál (8.8 MB)
-
Tabulka chemických odolností (4.3 MB)
Čerpadlo ARO PD01
Servis čerpadla ARO
Video ARO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



