Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, PPL, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, PPL. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Turbínová dynamické míchadla

Nejprodávanější

Mixer boční uchycení Create Flow
Turbínový mixér, boční držák, PVC/PE 3-f 0,55 kW 950 ot/min, délka hřídele 1800 mm
Dodací termín 2 až 3 pracovní týdny
Kód: 70-SP-A18000-T18E
 
26 152 Kč
(31 644 Kč včetně DPH)
Mixer boční uchycení Create Flow
Turbínový mixér, boční držák, PVC/PE 3-f 0,55 kW 950 ot/min, délka hřídele 2 m
Dodací termín 2 až 3 pracovní týdny
Kód: 70-SP-A2000-T18E
 
27 580 Kč
(33 372 Kč včetně DPH)
2 položek celkem

Cena

2615227580
12615227580

Značky

Položek k zobrazení: 2
Mixer boční uchycení Create Flow
31 644 Kč včetně DPH
26 152 Kč / ks

Turbínový mixér s uchycením na boční stěnu nádrže, materiál PVC/PP, délka hřídele 1,8 m, 

Kód: 70-SP-A18000-T18E
Mixer boční uchycení Create Flow
33 372 Kč včetně DPH
27 580 Kč / ks

Turbínový mixér s uchycením na boční stěnu nádrže, materiál PVC/PP, délka hřídele 2 m, 

Kód: 70-SP-A2000-T18E

Odstředivé turbínové míchadlo výhradně navržené  pro správné míchání vodných roztoků nebo kapalin s nižší viskozitou. Vysoká rychlost otáčení (1500 ot./min)
Rozebíratelná válcová turbína v P.P. dokonale vyvážené a bez hran pro větší bezpečnost. Hřídel přímé převodovky z nerezové oceli. K dispozici jsou třífázové, jednofázové a stejnosměrné motory.

DVOJČINNÁ ODSTŘEDIVÁ TURBÍNA
3 radiální trysky na dlouhé vzdálenosti (R), se zametacím efektem kolem turbína produkující rotaci kapaliny. 3 axiální trysky (A) k promíchání dna a vytvoření vertikálního proudu.
Kombinace radiálních a axiálních trysek přenáší rotaci kapaliny do celé výšky nádrže, přičemž proud zůstane od spodem na povrch.

Max. viskozita míchané kapaliny 80 mPa,s

Max. specifická hmotnost míchané kapaliny  1,5 kg/l

Optimální pracovní teplota 0°C až +50°C

 

 

 dvojcina_turbínový_mixér_Create_Flow   mixér_Create_Flow

 

turbínový_dynamický_mixér_Create_Flow

 

• Start up - Stop: start a stop způsobí velmi široké a krátké oscilace na hřídeli míchadla. To je přechodný stav, který se rychle rychle stabilizuje, ale v počátečním okamžiku vzniká nadměrné úsilí rotačními částmi v důsledku jeho setrvačnosti. Doporučujeme co nejvíce minimalizovat rozběhy a zastavení.
• Práce s prázdnými usazeninami: míchadlo je navrženo tak, aby jeho turbína fungovala jako 3. bod hřídele podrobení. Pokud je záloha prázdná nebo je hladina produktu pod turbínou, tento bod podřízení je ztrácí a způsobuje mírnou nerovnováhu v rotačních částech. To může vyvolat široké oscilace na hřídeli konec, aby se hřídel snadno zlomila.
Těmto pracovním podmínkám míchadla se musíme vyhnout. Doporučujeme nainstalovat úroveň senzor, aby se míchadlo zastavilo dříve, než hladina kapaliny přestane pokrývat turbínu. 
• Vírový efekt: v závislosti na rozměrech nánosu je možné, že na dané úrovni bude i nad turbínou se objeví soustředný vír, takže turbína zůstane částečně odkrytá. V tomhle
V případě, že turbína odebírá vzduch a dochází k širokým oscilacím. Jakmile se výše vkladu změní efekt zmizí, takže problém je krátký a přechodný. V případě, že předpokládáme provoz míchadla bez kolísání hladiny (vstřikovací čerpadlo nebude fungovat) doporučujeme zkontrolovat, zda se úroveň nánosu neshoduje s úrovní, ve které je vír vyrobeno.
• Podávací systém: všechna míchadla vibrují au míchadel s dlouhou hřídelí jsou vibrace větší. Pokud podřízený systém je tuhý, jako je svěrné míchadlo připevněné ke kovové a tuhé konstrukci vzniklé vibrace budou absorbovány různými částmi míchadla (hřídel, motor) a nakonec způsobí poruchy v motoru a opotřebení materiálů. Pokud agitátor
je přímo fixován na plastový povlak, vibrace budou absorbovány samotným povlakem. Pokud jsou vklady vyrobeno z polyetylenu nebo polypropylenu to nezpůsobí žádný problém, ale v případě tužšího plasty – jako je sklolaminát – možná nános vibrace nevydrží a nakonec ano přestávka.
V případě velkých vibrací doporučujeme použít podložný systém schopný vibrace pohltit. Limezi přírubu / svorku a podpěru míchadla vložíme elastický materiál, jako je pryž, tento prvek bude pohlcovat vibrace snižující opotřebení součástí míchadla a tím prodlužující jeho životnost.

POZNÁMKA č. 1: Doporučujeme nemíchat ve stejnou dobu, kdy vstřikujeme produkt, aby se zabránilo zavedení pevných částic ve vstřikovacím čerpadle, které by mohly vyvolat jeho rychlé opotřebení. 

POZNÁMKA # 2: Rádi bychom připomněli, že produkt rozpuštěný ve vodě se nesráží, pokud není tlak /teplotní změny, takže ve většině případů je nutné míchat až v okamžiku přípravy směsi. Jednou rozpuštění je připraveno, není nutné pokračovat v míchání. Pokud existují částice, které nejsou správně rozpuštěny je lepší, aby zůstaly v horní části nánosu, aby se nedostaly k dávkovacímu čerpadlu

 

 

 

 

ARO membránová čerpadla
Membránové čerpadlo Fluimac
SEKO