Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Hydraulická dávkovací čerpadla

Zemědělství

Plně účinný při dávkování a kontrole hnojiv a dalších přísad

Proporcionální dávkování a PIQ kontrola při dávkování pomocí kontroly vodivosti hnojiv, přípravků na ochranu rostlin a regulátorů růstu v intenzivním zahradnictví umožňují komplexní kontrolu rostlinných faktorů. Kontrola pH napomáhá stabilitě a účinnosti živin, jako je fosfor a železo, zároveň napomáhá zachování zářičů (kapátka, mikropostřikovače) a rovnoměrnosti závlahového systému. Řízení vstřikovaných produktů umožňuje znát a certifikovat vstupy mezi ventily a jejich cenu.

Opětovné použití výluhů v hydroponických plodinách

Pokud to podmínky slanosti a tolerance odrůd umožňují, lze drenážní vody z hydroponických plodin upravit tak, aby byly znovu použity pro stejné nebo různé plodiny. Peroxidová dezinfekce a reintegrace živin prostřednictvím kontroly vodivosti umožňují využití vody a živin, které by jinak byly ztraceny.

Úprava vody pro přípravu kapalin na ochranu rostlin

Použití vod s nízkým pH napomáhá účinnosti mnoha přípravků na ochranu rostlin, což umožňuje snížit koncentraci aplikovanou za stejným účelem. Toto pH vody může být řízeno dávkováním kyseliny dusičné nebo fosforečné proporcionálně řízeným způsobem nebo pomocí pH senzoru.

Dávkování léčiv u hospodářských zvířat

Proporcionální dávkování léků na farmách umožňuje, aby voda spotřebovaná každým zvířetem byla proporcionálně a nepřetržitě dodávána. Pravidelné míchání v malé nádrži zajišťuje homogenitu vstřikovaného produktu.

Použití elektromagnetických dávkovacích čerpadel umožňuje provádět tato ošetření při nízkých nákladech na energii, aniž by byl k provozu potřeba tlak v síti.

 

Hydraulicke_davkovaci_cerpadlo_ecoferic_Create_Flow

Hydraulicke_davkovaci_cerpadlo_Create_Flow

 

Hydrauliceke_davkovaci_cerpadlo_EFOFERIC_Create_Flow

Hydraulicke_Feric_davkovaci_cerpadlo_Create_Flow

Hydraulicke_davkovaci_cerpadlo_feric_Create_Flow

 

   

davkovaci_cerpadlo_hnojiva_create_flow

 

.

 

 

ARO membránová čerpadla
Ponorné čerpadlo do vrtu na 12 V