Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Dvouhlavé dávkovací čerpadlo EFR

Dvouhlavé a vícehlavé dávkovací čerpadla MULTIFERTIC jsou vysoce přesná elektrická pístová nebo membránová čerpadla pro vysoce výkonná dávkování kapalných produktů

Skládají se z jednoho hnacího modulu a 1 až 4 vstřikovacích modulů. Dostupné hlavy jsou od 25 do 500 l/h pro pístové řady a od 18 do 300 l/h pro diafragmové řady, nezávisle regulované pomocí systému POZITIVNÍHO NÁVRATKU , exkluzivně pro ITC

Dávkovací čerpadla MULTIFERTIC jsou vyráběna z materiálů, které odolávají stávajícím agrochemickým produktům, dokonce i kyselinám. Je určen pro všechny druhy procesů, kde je nutné dávkovat produkt do hydraulické sítě, např.: potravinářský, textilní, chemický průmysl, úpravy vody atd. V případě pochybností o kompatibilitě materiálů s produkty použít, kontaktujte prosím technickou službu ITC SL.

Dávkovací průtok každého modulu je nastavitelný nezávisle bez nutnosti zastavení čerpadla od 0 % do 100 % jeho výkonu.

dvouhlave_davkovaci_cerpadlo_Create_Flow

dvouhlave_a_vicehlave_davkovaci_cerpadlo_Create_Flow

 

dvouhalve_davkovaci_cerpadlo_EFR duplex_Create_Flow

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení