Odstředivé čerpadlo MD-10-230GS01 Max. výkon 11 l/min, výtlak 1.5 m, el. motor 35W 230 V 50 Hz
Kód: MD-10-230GS01
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
ARO membránová čerpadla
Membránové čerpadlo Fluimac
SEKO
Detailní popis produktu
cerpadlo_IWAKI_MD_6_10_banner_Create_Flow
IWAKI_MD_10_Create_Flow
cerpadlo_IWAKI_MD_6_10_rozmer_Create_Flow
Odstredive_cerpadlo_IWAKI_MD_6_10_Create_Flow
IWAKI_md6_Create_Flow
Doplňkové parametry
Kategorie: Odstředivé čerpadla IWAKI
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 3.6 kg
Materiálové provedení hlava: Polypropylen se skleněným vláknem
Oběžné kolo: Polypropylen se skleněným vláknem
Hřídel: Keramika
Kluzné ložisko: Carbon
Těsnění: EPDM
Max. výkon: 11 l/min
Max. výtlak: 1.5 m
El. motor : 35 W 1x230 V AC 50 Hz
Připojení sání/výtlak: Hadicový trn 14 mm
Magnetická spojka: ANO
Pevné částice: Ne
ATEX: Ne
Chod na sucho: Ne
Max. viskozita média: 30 mPa.s
Max. hustota média: 1.1. kg/l
Teplota média: 0°C až +80°C
Teplota okolí: 0°C až +40°C