Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

ARO membránová čerpadla

ARO_cerpadla_Create_Flow

 

Membránová čerpadla ARO s pohonem na stlačený vzduch

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla ARO (čerpadla AODD) jsou určena pro obecný přenos kapalin. Naše membránová čerpadla spolehlivě přenášejí širokou škálu kapalin, od čisté, lehké až po střední viskozitu. Mohou čerpat velké pevné částice v kapalině bez poškození.

Kovová nebo plastová tělesa membránových čerpadel si snadno poradí s korozivními a abrazivními kapalinami. Většina membránových čerpadel ARO má certifikaci ATEX  (CE Ex11 2GD X) a potravinářský certifikát FDA.

 

Odolné a spolehlivé v drsných podmínkách

Membránová čerpadla ARO jsou odborně zkonstruována tak, aby mohla být použita  i v tom nejdrsnějším prostředí.

Čerpadla se vyznačují maximálním průtokem s minimálními pulzacemi a spotřebou vzduchu. Patentovaná konstrukce vyváženého vzduchového ventilu zajišťuje bezpečný a trvalý provoz, kterému nehrozí zablokování ani námraza. Díky pneumatickému motoru mohou být naše membránová čerpadla používána v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Membránová čerpadla ARO jsou spolehlivou a cenově výhodnou volbou pro průmyslové a chemické aplikace. Šroubovaná konstrukce bez úniků kapaliny eliminuje křížovou kontaminaci a zvyšuje tak bezpečnost obsluhy. Modulární konstrukce, snížený počet dílů a snadno použitelné opravné sady minimalizují dobu a náklady na opravu.

Čerpadla jsou přísně testována – daleko za hranicemi běžného průmyslového použití – aby bylo zajištěno, že vaše membránové čerpadlo ARO vydrží.

Membránová čerpadla přizpůsobená vaší aplikaci

Membránová čerpadla ARO jsou k dispozici s mnoha průtoky a velikostmi, což vám umožňuje měnit výstupní a výstupní tlak. Naše čerpadla mohou běžet rychlostí už 1 litr za minutu až 1079 litrů za minutu u čerpadel větších velikostí. Nastavte tlak kapaliny až na 125 psi. (8,6 bar) pomocí vzduchového filtru/regulátoru a jehlového ventilu.

Každé membránové čerpadlo ARO lze přizpůsobit vašim potřebám na přenos kapaliny. Vyberte si ze široké škály materiálů membrán, možností pláště a příslušenství. Najděte kovové nebo plastové kapalinové sekce a pouzdra, která zvládnou jakoukoli kapalinu, včetně korozivních a abrazivních látek.

 

membranove_cerpadlo_ARO_