Vysokotlaké membránové čerpadlo Create Flow CF 36 Max.výkon 5,5 l/min, max. 8,3 bar, samonasávací -1.8 m. Napájení 24 V DC
Kód: CFDP2-160-015-160-36Související produkty
Servisní sada pro čerpadlo CF33, mat. EPDM
Servisní sada pro čerpadlo DP-60A-BLDC, mat. Viton
Servisní sada pro čerpadlo CF40/41/42/43/44, mat. EPDM
Uhlíky do motoru pro čerpadlo CF22
Náhradní motor pro čerpadlo CF51/CF55, 12V DC, mat. Eloxovaný hliník, včetně excentru, ložiska a držáku membrány.
Servisní sada pro čerpadlo CF51/CF55, mat. EPDM
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
V případě snížení čerpaného výkonu je z důvodu opotřebením exentru. Opotřebení excentru je způsobeno nadměrným používáním čerpadla ( TRVALÝ CHOD, PROVOZ DO VYSOKÉHO TLAKU,...
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
Tlakový spínač pro čerpadlo CF40/41/42/43/44, včetně mikrospínače.
Servisní sada pro čerpadlo DP-60A-BLDC, mat. EPDM
Konzole pro čerpadlo CF22, mat. Plast
Detailní popis produktu










Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla na 24 V DC |
|---|---|
| Záruka: | 0 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Materiál tělesa čerpadla: | Nylon/Polypropylen |
| Ventliy: | EPDM |
| Membrány: | Santopren |
| ? Max. výkon: | 5,5 l/min |
| Výtlak: | 8,3 bar (31 m) |
| Sání: | -1,8 m |
| Připojení sání/výtlak: | 1/2" (14 mm) vnější závit |
| Maximální terplota: | +60°C |
| Funkce: | integrovaný tlakový senzor |
| Rozměr: | 210 x 114,5 x 86 mm |
| Elektromotor : | 24V DC, 4.5 A |
| ATEX: | Ne |
| Krytí el. motoru: | IP 42 |
Malé potravinářské membránové čerpadlo pro krátkodobé čerpání CFL-21 je max. výkon 4,3 l/min, max. tlak 4,8 bar, napájení 24 V DC 3.0 A pro hygienickou dopravu kapalin v...
Nejvíce dodávané průmyslové membránové čerpadlo pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního...
Nejvíce dodávané membránové čerpadlo včetně expanzní nádoby na plaové desce. Plastová deska je osazena silenbloky, které nepřenáší zabraňují drobné vybraci achrání...
Průmyslové membránové čerpadlo na 24 V DC. Určeno pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 17 l/min, max. 2,76 bar, samonasávací schopnost - 2 m. S čerpadlem...
Membránové čerpadlo CF42 24 V DC RV Diaphragm Water Freshwater System Pump je spolehlivé tlakové čerpadlo určené pro rozvody čisté vody v karavanech (RV), lodích, obytných...
Hoby membránové určeno pro snadné čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv, atd.......... Max.výkon 5 l/min, max. 6,9 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 24 V DC.
Hoby membránové čerpadlo SEAFLO 33 pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního tlaku....
Membránové čerpadlo pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 5 l/min, max. 7 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 24 V DC z autobaterie, solárního panelu,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



