Membránové čerpadlo Create Flow CF 42 Max.výkon 11,3 l/min, max. 3,7 bar, samonasávací -1.8 m. Napájení 24 V DC
Kód: CF42113724Související produkty
Rohový hadicový trn Vnější závit 1/2" , mat. plast pro čerpadla Create Flow, SEAFLO, SHURFLO, Lilie, vnitřní závit1/2"
Rohový hadicový trn Vnitřní závit 1/2" , mat. plast pro čerpadla Create Flow, SEAFLO, SHURFLO, Lilie, vnitřní závit1/2"
Tlakový spínač pro čerpadlo CF42 je důležitou součástí membránových čerpadel a vodárenských systémů, která zajišťuje automatické zapínání a vypínání čerpadla podle aktuálního...
Servisní sada pro čerpadlo CF51/CF55, mat. EPDM
V případě snížení čerpaného výkonu je z důvodu opotřebením exentru. Opotřebení excentru je způsobeno nadměrným používáním čerpadla ( TRVALÝ CHOD, PROVOZ DO VYSOKÉHO TLAKU,...
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
Servisní sada pro čerpadlo CF51/CF55, mat. Viton
Uhlíky do motoru pro čerpadlo CF22
Servisní sada pro čerpadlo DP-60A-BLDC, mat. Viton
Tlakový spínač pro čerpadlo CF40/41/42/43/44, včetně mikrospínače.
Servisní sada pro čerpadlo CF33, mat. EPDM
Konzole pro čerpadlo CF22, mat. Plast
Detailní popis produktu
Velkou výhodou je automatický tlakový spínač, který čerpadlo automaticky zapíná při odběru vody a po dosažení nastaveného tlaku jej vypne. Systém je navíc samonasávací, vybavený ochranou proti přehřátí a krátkodobě zvládne i provoz bez vody. Konstrukce bývá doplněna o zpětný ventil, který zabraňuje zpětnému toku kapaliny, a připojení 1/2" pro snadnou montáž do vodních systémů.
Čerpadlo CF42 24 V DC je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají kompaktní, tiché a automatické řešení pro tlakování vody s nízkou spotřebou energie a jednoduchou instalací v mobilních i stacionárních aplikacích


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla na 24 V DC |
|---|---|
| Záruka: | 0 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Materiál tělesa čerpadla: | Polypropylen |
| Ventliy: | EPDM |
| Membrány: | Santopren |
| ? Max. výkon: | 11,3 l/min |
| Výtlak: | 3,7 bar (37 m) |
| Sání: | -1,8 m |
| Připojení sání/výtlak: | 1/2" (14 mm) vnitřní závit |
| Maximální terplota: | +60°C |
| Funkce: | integrovaný tlakový senzor |
| Rozměr: | 210 x 114,5 x 86 mm |
| Elektromotor : | 24V DC, 3.0 A |
| ATEX: | Ne |
| Krytí: | IP42 |
| Pojistka: | 5 A |
| By-pass ventil: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Průmyslové membránové čerpadlo na 24 V DC. Určeno pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 17 l/min, max. 2,76 bar, samonasávací schopnost - 2 m. S čerpadlem...
Membránové čerpadlo pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 5 l/min, max. 7 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 24 V DC z autobaterie, solárního panelu,...
Průmyslové vysokotlaké membránové čerpadlo Create Flow CF 36 Max.výkon 5,5 l/min, max. 8,3 bar, samonasávací -1.8 m. Napájení 24 V DC Samonasávací schopnost -1.8 m. Možnost...
Nejvíce dodávané průmyslové membránové čerpadlo pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního...
Nejvíce dodávané membránové čerpadlo včetně expanzní nádoby na plaové desce. Plastová deska je osazena silenbloky, které nepřenáší zabraňují drobné vybraci achrání...
Hoby membránové čerpadlo SEAFLO 33 pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního tlaku....
Hoby membránové určeno pro snadné čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv, atd.......... Max.výkon 5 l/min, max. 6,9 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 24 V DC.
Malé potravinářské membránové čerpadlo pro krátkodobé čerpání CFL-21 je max. výkon 4,3 l/min, max. tlak 4,8 bar, napájení 24 V DC 3.0 A pro hygienickou dopravu kapalin v...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



