V současné době při šíření viru COVID_19 stále dodáváme námi nabízené produkty. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. Při objednání zboží na dobírku přepravci preferují platbu kartou.

Snímače válců

Nejprodávanější

AZ003 Spínač válce
 
757 Kč
(916 Kč včetně DPH)
Detail
AZ002 tlakový spínač válce
 
891 Kč
(1 078 Kč včetně DPH)
Detail
AZ001 Snímač válců pro detekci polohy
T- Snímač válce M8 AZ001
Skladem (> 5)
Kód: AZ001
 
810 Kč
(980 Kč včetně DPH)
Detail
3 položek celkem

Cena

757891
1757891
AZ002 tlakový spínač válce
1 078 Kč včetně DPH
891 Kč

Plastový kryt pro válec T-slot Citlivost odezvy 2,8 mT Rychlost posuvu> 10 m / s Vhodné, s citlivostí 2,8 mT při rychlosti procházející z> 10 m / s jsou...

Kód: AZ002
AZ003 Spínač válce
916 Kč včetně DPH
757 Kč

2 m PUR kabel Citlivost odezvy 2,8 mT Rychlost posuvu> 10 m / s Vhodné, s citlivostí 2,8 mT při rychlosti procházející z> 10 m / s jsou naše válcové...

Kód: AZ003
AZ001 Snímač válců pro detekci polohy
980 Kč včetně DPH
810 Kč

Plastový kryt pro válec T-slot Citlivost odezvy 2,8 mT Rychlost posuvu> 10 m / s Vhodné, s citlivostí 2,8 mT při rychlosti procházející z> 10 m / s jsou...

Kód: AZ001

Snímače válců

Snímače válců slouží k určení polohy pístu v pneumatických válcích. Jsou namontovány přímo na válec. Zaznamenávají kroužkové magnety připojené k pístu skrz stěnu pouzdra z nemagnetického materiálu (např. Hliník, mosaz nebo nerez). autosen dodává standardní řešení pro různé typy a výrobce válců. K dispozici jsou varianty snímačů válců s připojovacími kabely a kabelovými konektory M8 nebo M12 a širokou škálu příslušenství adaptéru.

Výhody snímačů válců

Snímače válců lze rychle nainstalovat samočinným upínacím úchytem v zásuvce T a snadno se nastavit a jsou k dispozici pro nejběžnější T-otvory. Dokonce i bez zásuvky je možné namontovat senzory válců na válec pomocí příslušenství adaptéru. Díky bezkontaktové detekci a technologii bez pohyblivých částí jsou snímače válců obzvlášť robustní, provoz bez opotřebení a dlouhá životnost. Vlastní snímače válců používají nejmodernější technologii GMR.
 
 

Výhody snímačů válců na první pohled:

  • Snadná instalace a nastavení
  • Vhodné pro nejčastější T-sloty
  • Lze také namontovat a používat bez štěrbiny
  • Bezkontaktní a opotřebení
  • Dlouhé provozní doby
  • Nejmodernější technologie GMR

Oblasti použití pro senzory válců

Snímače válců se používají na pneumatických a hydraulických válcích, například pro rozpoznání koncových poloh rozložitelných podpěr nebo omezení zdvihu v válcích. V kombinaci s plovákem s magnetem mohou být také použity pro sledování hladiny.

Jak fungují snímače lahví

Naše snímače válců používají nejmodernější technologii GMR: Prvek GMR se skládá z odporů s několika extrémně tenkými feromagnetickými a nemagnetickými vrstvami. Pokud jsou ve standardním Wheatstoneově můstku použity dvě GMR odpory, vznikne proporcionální signál za přítomnosti magnetického pole. Pokud signál překročí předem nastavenou prahovou hodnotu, výstupní signál se přepne přes komparátor.