Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, PPL, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, PPL. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Nová čerpací stanice pro tým Vlakkenheuwel Boerdery v Jižní Africe

Společnost VLakkenheuwel Boerdery, která se nachází ve Swartlandu v Jižní Africe, nedávno objednala zcela novou čerpací stanici, aby vyhovovala potřebám farmy. Pomocí technologie ITC dosáhli velmi efektivního využití vody, energie a hnojiv.

V současné době VLakkenheuwel produkuje pšenici, řepku, hrozny, mandle a další a je ve fázi expanze. Potřebovali proto efektivní, přesné a udržitelné závlahové zařízení s využitím vody a energie v zařízení, kde se používala kapková závlaha.

Proto tato nová čerpací stanice optimálně využívala vodu a zdroje, což vedlo k větší ochraně a efektivnějšímu využití vody a zavlažování. Kromě toho dávkovací čerpadla ITC umožnila přesný a energeticky účinný fertigační systém.

Úspora vody a přesnost extrakce jako klíčové faktory

Jak již bylo zmíněno výše, farma VLakkenheuwel Boerdery využívá především kapkovou závlahu, takže nalezení přesného systému hnojení bylo prvořadé. Daniel Gouws, manažer farmy ve VLakkenheuwel, to uvedl: „Úspora vody a přesnost extrakce jsou faktory, které bereme v úvahu, a naším cílem s čerpací stanicí bylo zajistit efektivnější a přesnější využití vody a zavlažování.“

Daniel Gouws také zdůraznil, jak jim nová čerpací stanice „umožní expandovat“ a zdůraznil, že „vše šlo podle plánu“ a že všechny zahrnuté faktory byly na místě.

ITC řešení

Fertigační zařízení ITC umožňuje velmi přesné dávkování a maximální kvalitu a přesnost při použití vody a hnojiv, což je jeden z hlavních cílů týmu Vlakkenheuwel.

ITC předložilo studii potřeb společnosti Agriplas, distributorovi zařízení ITC v Jižní Africe, a byl navržen systém se třemi hlavními linkami, z nichž každá se skládá z:

Čerpadla Dostec AC 600l/h: každá z řad má vlastní čerpadlo Dostec AC 600l/h, EC senzor vodivosti, pH senzor a tlakový senzor.
Řídicí systém: vše je napojeno na ITC ovladač, který spolu s přijímači Gulf Radio umožňuje zákazníkovi sledovat a ovládat celý zavlažovací a fertigační systém přes Cloud Manager.
Všechna data na jednom místě: systém ITC informuje farmáře o údajích EC, proporcionálním průtoku, objemu a době dávkování.