Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

LKH Odstředivá čerpadla Alfa Laval

Odstředivá čerpadla řady LKH splňují veškeré hygienické požadavky mlékárenského, potravinářského, nápojového průmyslu a odvětví kosmetických produktů. Konstrukce čerpadel zaručuje šetrné čerpání produktů.

Alfa Laval LKH Odstředivé čerpadlo

 

Použití
Čerpadlo LKH je vysoce účinné a úsporné odstředivé čerpadlo, které splňuje všechny požadavky hygienického provozu, šetrného čerpání a chemické odolnosti. 

Čerpadlo LKH je k dispozici v třinácti velikostech: LKH-5, -10, -15, -20, -25,-35, -40, -45, -50, -60, -70, -85 a -90.


Standardní konstrukce

Čerpadlo LKH je konstruováno pro čištění CIP s důrazem na dostatečnou velikost poloměru vnitřního zaoblení a čistitelnost těsnění. Sanitární verze čerpadla LKH má motor zakrytý nerezovým krytem a čtyři výškově nastavitelné nohy z nerezové oceli.

Hřídelová těsnění

Čerpadlo LKH je dodáváno s externím jednoduchým hřídelovým těsněním nebo hřídelovým těsněním s proplachem. Obě mají stacionární těsnicí kroužky z nerezové oceli AISI 329 s těsnicím povrchem z karbidu křemíku a rotující těsnicí kroužky z uhlíku.

Druhé těsnění je u hřídelového těsnění s proplachem tvořeno břitem s prodlouženou životností. Čerpadlo může být také  osazeno dvojitou mechanickou ucpávkou.

Alfa_Laval_odstředivé_čerpadlo_LKH_technicky_list_Create_Flow

Alfa_Laval_odstředivé_čerpadlo_LKH_Rozměr_Create_Flow

ARO membránová čerpadla
Membránové čerpadlo Fluimac
SEKO