Membránové čerpadlo SEAFLO 22 (hoby)Výkon 5 l/min, max. 6,9 bar, samonasávací -1.8 m. Napájení 12 V DC Výkon 5 l/min, max. 6,9 bar, 12 V DC
Kód: SFDP1-013-100-22Související produkty
Membránové čerpadlo pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 5 l/min, max. 7 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 12 V DC z autobaterie, solárního panelu,...
Hadicový trn pro čerpadlo SEAFLO/Shurflo (10mm)/hadicový trn. Hadicový trn je vhodný pro propojení malých čerpadel SEAFLO 21/22 a CF22 s filtren na sání a expanzní nádobou
Servisní sada pro čerpadlo CF51/CF55, mat. Viton
Servisní sada pro čerpadlo DP-60A-BLDC, mat. EPDM
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
Tlakový spínač pro čerpadlo CF40/41/42/43/44, včetně mikrospínače.
Uhlíky do motoru pro čerpadlo CF22
Servisní sada pro čerpadlo CF51/CF55, mat. EPDM
Konzole pro čerpadlo CF22, mat. Plast
Servisní sada pro čerpadlo CF33, mat. Viton
Servisní sada pro čerpadlo CF40/41/42/43/44, mat. EPDM
Servisní sada pro čerpadlo CF22, mat. Santopren
V případě snížení čerpaného výkonu je z důvodu opotřebením exentru. Opotřebení excentru je způsobeno nadměrným používáním čerpadla ( TRVALÝ CHOD, PROVOZ DO VYSOKÉHO TLAKU,...
Servisní sada pro čerpadlo CF33, mat. EPDM
Detailní popis produktu
Čerpadla řady 22 (hoby) jsou navrženy pro širokou škálu aplikací včetně přečerpání kapalin, postřiku, cirkulace, filtrace a dávkování. Membránová čerpadla jsou samonasávací (-1,8 m) můžou být provozována bez čerpané kapaliny (chod na sucho) aniž by došlo k poškození čerpadla. Funkce integrovaného tlakového spínače a integrovaného by-passu, zajišťuje bezpečný provoz čerpadla. Integrovaný tlakový senzor zajišťuje zapnutí čerpadla při poklesu tlaku na výtlačném potrubí. Při uzavření kohoutu na výtlačném potrubí, dojde k zastavení čerpadla nárůstem tlaku.
Maximální výkon čerpadla je 5 l/min, maximální výtlak 6,9 bar. (Uvedené hodnoty jsou tabulkové. Přesný výkon naleznete v přiložené výkonové křivce).














Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla na 12 V DC |
|---|---|
| Záruka: | 0 |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| Materiál tělesa čerpadla: | Nylon/Polypropylen |
| Ventliy: | EPDM |
| Membrány: | Santopren |
| ? Max. výkon: | 5 l/min |
| Výtlak: | 6,9 bar (69 m) |
| Sání: | -1,8 m |
| Připojení sání/výtlak: | 3/8" (10mm)/hadicový trn |
| Maximální terplota: | +60°C |
| Funkce: | integrovaný tlakový senzor, By-pass ventil |
| Rozměr: | 98 x 72 x 187 mm |
| Elektromotor : | 12 V DC, 6.0 A |
| ATEX: | Ne |
| El. připojení: | kabel bez koncovky |
| Krytí el. motoru: | IP 42 |
| Položka byla vyprodána… | |
Membránové čerpadlo pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 5 l/min, max. 7 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 12 V DC z autobaterie, solárního panelu,...
Hobby membránové čerpadlo je určeno pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max. výkon 4,3 l/min, max. 2,4 bar, samonasávací schopnost -1 m. Napájení 12 V DC z autobaterie,...
Průmyslové membránové čerpadlo s brushless motorem pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max.výkon 5 l/min, max. 4,2 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Napájení 12 V...
Výkonné průmyslové čerpadlo na 12 V pro čerpání vody, vodních roztoků. Max. výkon 18,9 l/min, max. 4,2 bar, samonasávací schopnost -1.8 m. Čerpadlo je vhodné pro vodárny, rozvod...
Nejvíce dodávané membránové čerpadlo včetně expanzní nádoby na plaové desce. Plastová deska je osazena silenbloky, které nepřenáší zabraňují drobné vybraci achrání...
Membránové čerpadlo SEAFLO 33 (hoby) pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního tlaku....
Nejvíce dodávané průmyslové membránové čerpadlo pro čerpání vody v karavanech, lodích, obytných vozech. Max. výkon 11,6 l/min, max. 3,1 bar. Snadná regulace výstupního...
Membránové čerpadlo CF42 12 V DC RV Diaphragm Water Freshwater System Pump je spolehlivé tlakové čerpadlo určené pro rozvody čisté vody v karavanech (RV), lodích, obytných...
Malé membránové čerpadlo je určeno pro čerpání vody, vodních roztoků, hnojiv. Max. výkon 4,3 l/min, max. 2,4 bar, samonasávací schopnost -1 m. Napájení 12 V DC z autobaterie,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




