Vodárna SEAFLO max. 18 l/min, max. 4.2 bar, napájení 12 V DC
Code: CF4208113712Related products
Product detailed description







Additional parameters
| Category: | 12 V DC pumps |
|---|---|
| Warranty: | 0 |
| Weight: | 6.6 kg |
| Materiál čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál membrány: | Popypropylen/Santopren |
| Ventily: | Nylon/EPDM |
| Max. tlak vody: | 4,2 bar (42 m) |
| Spínací tlak: | 1,4 bar |
| Max. výkon: | 18 l/min |
| Spínací / vypínací tlak: | 4,2 bar (42 m) |
| Obsah expanzní nádoby: | 8 l |
| Max sání: | -1,8 m |
| Max. teplota média: | +60°C |
| Napájení: | 12 V DC 17.0 A |
| Připojení: | Hadicový trn 13 mm nebo vnější závit 1/2" |
| ATEX certifikát: | NE |
| Krytí el. motoru: | IP 42 |
| The item has been sold out… | |
