Vodárna SEAFLO max. 18 l/min, max. 4.2 bar, napájení 12 V DC
Kód: CF4208113712Súvisiaci tovar
Podrobný popis








Dodatočné parametre
| Kategória: | Čerpadla 12 V DC |
|---|---|
| Záruka: | 0 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| Materiál čerpadla: | Polypropylen |
| Materiál membrány: | Popypropylen/Santopren |
| Ventily: | Nylon/EPDM |
| Max. tlak vody: | 4,2 bar (42 m) |
| Spínací tlak: | 1,4 bar |
| Max. výkon: | 18 l/min |
| Spínací / vypínací tlak: | 4,2 bar (42 m) |
| Obsah expanzní nádoby: | 8 l |
| Max sání: | -1,8 m |
| Max. teplota média: | +60°C |
| Napájení: | 12 V DC 17.0 A |
| Připojení: | Hadicový trn 13 mm nebo vnější závit 1/2" |
| ATEX certifikát: | NE |
| Krytí el. motoru: | IP 42 |
| Položka bola vypredaná… | |
Čerpadlo CF42
Vodárna s čerpadlem CF 42
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
