Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, GLS, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Samonasávací odstředivá čerpadla Victor S

S Čerpadlo

Samonasávací odstředivá čerpadla

Doporučeno pro žíravé a / nebo abrazivní a viskózní kapaliny, kompatibilní s litinou, bronzem, hliníkem nebo nerezovou ocelí, které mohou obsahovat vzduch.
Čerpadlo může být umístěno nad nádrží, vedle nádrže nebo pod hladinou zásobní nádrže. Některé velikosti čerpadel jsou schopny nasát až z hloubky -8 m. fyzického limitu 8 m.

Čerpadla jsou k dispozici s různými druhy pohonů, jako jsou jednofázové, třífázové, nevýbušné motory a benzínový nebo naftový motor.
Motory se vyrábí v různých verzích v závislosti na konkrétní aplikaci. Čerpadla je možné dodat s ATEX certifikátem.  

Výkonové křivky, rozměry, návody, katalogy, certifikáty ke stažení zde 

V případě zájmu, nás kontaktujte na adrese  info@creteflow.cz, nebo telefonicky 00420 722 712 652

 

Odstředivá čerpadla Victor Create Flow

                      

A) Samonasávací čerpadlo nasaje veškerý vzduch. Vakuum vzniká v tělese čerpadla při otáčení oběžného kola (2) nasává vzduch do (1) čerpadla, kde je smíchán s kapalinou která je v tělese čerpadla. Po odvodu veškerého vzduchu ze sacího potrubí je kapalina čerpána, i když je s obsahem vzduchu.

B) Směs vzduch / kapalina je vedena na výtlačnou stranu, kde se vzduch odděluje a vytlačuje výtlačným otvorem (3), zatímco kapalina v důsledku vyšší gravitace klesá zpět a je znovu použita na sací straně malým průchodem.

 C) Veliký sací port zajišťuje v tělese čerpadla dostatek kapaliny, aby bylo možné kdykoli znovu naplnit kapalinu. Zpětná klapka v sacím portu (4) zabraňuje zpětnému toku kapaliny a zkracuje dobu plnění.

  • Sací a výtlačné otvory jsou k dispozici s přírubou nebo závitem (až 4 ”). Závitový port má průchozí otvory, které odvádějí potrubí rychleji.
  • Pro snadnou instalaci mají přírubové přípojky DIN nebo ASA průchozí otvory a závitový otvor ¼ ”pro vakuový čidlo a manometr.
  • Zpětný ventil: zabraňuje zpětnému toku kapaliny ze strany výtlaku a zkracuje dobu sáí. K dispozici v NBR, Viton® (FKM), PTFE a EPDM.

 

Aplikace

Aplikace čerpadla Victor S Create Flow

Čerpadlo Victor 1000 735 Create Flow

Čerpadlo Victor pro hasiče na odsávání kalové vody Create Flow

Video Victor řada S Create Flow

 

                              Samonasávací čerpadla Victor řada S Create Flow

 

 

 

Celkový katalog samonasávací čerpadla Victor Create Flow

Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zadajte hľadaný tovar:
Porovnanie cien tovaru