Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, GLS, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Potravinářská čerpadla

Firma Pomac nabízí kompletní sortiment hygienických čerpadel. Mezi nejznámější typy těchto čerpadel patří odstředivá čerpadla, čerpadla s rotujícími písty a samonasávací odstředivá čerpadla. 

 

Čerpadla Pomac PLP Lobe jsou navržena tak, aby dosáhly maximální čerpaného výkon a aby při čerpání nedošlo k poškození čerpané kapaliny. Zvláštní pozornost je věnována konstrukci čerpadla a pevnosti. Řada PLP dosahuje max. výkonu 110 m3/hod a tlaku 15 bar. Materiálové provedení čerpadel je Nerez ocel SS 316 L. Konstrukce čerpadla zaručuje snadnou sanitaci. Čerpadla Pomac splňují všechny hygienické podmínky a jsou dodávány s certifikátem EHEG.

Čerpadla jsou dodávány samostatně, nebo v případě požadavku zákazníka, dodáváme čerpadla usazená na základový rám, včetně pohonu, hřídelové spojky a krytu hřídelové spojky. 

Detailní zpracování jednotlivých produktů připravujeme. Prozatím můžete k prohlížení sortimentu čerpadel výrobce Pomac využít prospekty v anglickém jazyce ve formátu PDF níže.

V případě poptávky, využijte poptávkový formulář

 

Katalog ke stažení čerpadla s rotujícími písty

Katalog ke stažení odstředivá čerpadla

 

Piškotové čerpadlo Pomac 1378x433

 

 

Pomac odstředivá čerpadla 1378x433

                      

 

 

 

Potravinářský certifikát EHEDG POMAC

Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zadajte hľadaný tovar:
Porovnanie cien tovaru