V současné době při šíření viru COVID_19 stále dodáváme námi nabízené produkty. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. Při objednání zboží na dobírku přepravci preferují platbu kartou.

Potravinářská čerpadla

Firma Pomac nabízí kompletní sortiment hygienických čerpadel. Mezi nejznámější typy těchto čerpadel patří odstředivá čerpadla, čerpadla s rotujícími písty a samonasávací odstředivá čerpadla. 

 

Čerpadla Pomac PLP Lobe jsou navržena tak, aby dosáhly maximální čerpaného výkon a aby při čerpání nedošlo k poškození čerpané kapaliny. Zvláštní pozornost je věnována konstrukci čerpadla a pevnosti. Řada PLP dosahuje max. výkonu 110 m3/hod a tlaku 15 bar. Materiálové provedení čerpadel je Nerez ocel SS 316 L. Konstrukce čerpadla zaručuje snadnou sanitaci. Čerpadla Pomac splňují všechny hygienické podmínky a jsou dodávány s certifikátem EHEG.

Čerpadla jsou dodávány samostatně, nebo v případě požadavku zákazníka, dodáváme čerpadla usazená na základový rám, včetně pohonu, hřídelové spojky a krytu hřídelové spojky. 

Detailní zpracování jednotlivých produktů připravujeme. Prozatím můžete k prohlížení sortimentu čerpadel výrobce Pomac využít prospekty v anglickém jazyce ve formátu PDF níže.

V případě poptávky, využijte poptávkový formulář

 

Katalog ke stažení čerpadla s rotujícími písty

Katalog ke stažení odstředivá čerpadla

 

Piškotové čerpadlo Pomac 1378x433

 

 

Pomac odstředivá čerpadla 1378x433

                      

 

 

 

Potravinářský certifikát EHEDG POMAC