V současné době při šíření viru COVID_19 stále dodáváme námi nabízené produkty. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. Při objednání zboží na dobírku přepravci preferují platbu kartou.

Peristaltická čerpadla

Při dávkování chemikálií pro různé aplikace, jako jsou myčky nádobí, bazény a lázně, komerční čištění prádla a vody, zvolte univerzální řadu peristaltických čerpadel SEKO pro odborně navržená řešení, která poskytují konzistenci a spolehlivost naší ochranné známky.

Každý model v této řadě automatických dávkovacích čerpadel má krytí IP65 pro prachotěsnost a odolnost proti vodním paprskům a standardně zahrnuje hadičky Santoprenu a SekoBril prvotřídní kvality, které poskytují dlouhou životnost a výjimečnou chemickou kompatibilitu. Pro bezpečné čerpání agresivních kapalin v nejnáročnějších aplikacích je k dispozici celá řada dalších hadic.

Vynikající přesnosti dávkování je dosaženo pomocí intuitivního analogového a digitálního ovládání spolu s vysoce přesnými krokovými motory (některé modely), zatímco uživatelsky přívětivý design znamená, že přístup, kontrola a výměna peristaltických hadic je rychlý a snadný.