Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Dávkovací čerpadlo SEKO Tekba

Přesnost, konzistence a robustnost - charakteristické znaky jakéhokoli produktu SEKO - řada solenoidových dávkovacích čerpadel Tekba poskytuje profesionální produkty pro úpravu vody. 

Tři varianty Tekba dávají uživatelům možnost konstantního nebo proporcionálního dávkování prostřednictvím analogových a digitálních vstupů, spolu s mechanickou regulací délky zdvihu pro zajištění přesného a konzistentního dávkování.

Hlava čerpadla PVDF a keramické kuličky poskytují dlouhou životnost a chemickou kompatibilitu se všemi hlavními aplikacemi na úpravu vody, včetně zemědělství, potravin a nápojů, pitné vody a čištění odpadních vod. Membrána v materiálovém provedení PTFE zaručuje vysokou chemickou odolnost vůči dávkovaným kapalinám. 

Komponenty vyztuženého polypropylenovými vlákny dávají dávkovacím čerpadlům Tekba výjimečnou kvalitu a dlouhou životnost. 
 
Videoprezentace  zde
 
SEKO TEKBA  Banner Create FLow