V současné době při šíření viru COVID_19 stále dodáváme námi nabízené produkty. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. Při objednání zboží na dobírku přepravci preferují platbu kartou.

Elektra

Dávkovací čerpadlo SEKO Elektra (IoT) je určeno pro vzdálené připojení uživatelů k čerpadlu a to z jiného místa, než je místo instalace a provozování čerpadla.

Čerpadlo SEKO Elektra, která je v současné době k dispozici pro použití s ​​motorovými čerpadly Spring, používá zabudovaný webový server, který dává pracovníkům možnost vzdáleně monitorovat a upravovat parametry čerpadla, jako je dávkování chemikálií a průtok. Regulaci a nastavení je možné zajistit pomocí PC, notebooku , tablet nebo Smartphone. Tato funkce nabízí obrovský potenciál pro přesné nastavení dávky, optimalizaci procesů, monitorování a kontrolování nákladů.

Díky funkcím, jako je protokol poplachu, mohou operátoři identifikovat potřebu plánované preventivní údržby, pravidelné údržby nebo nouzového volání; což jim pomůže minimalizovat neplánované prostoje, i když jsou v jiném časovém pásmu tisíce kilometrů.
 
  • Více provozních režimů, včetně ručního, dávkového, časovaného, ​​analogového mA, analogového V, ppm a pulsu
  • Dávkování  60 000 ppm
  • Flexibilní možnost montáže usnadňuje instalaci a provoz
  • Barevný displej označuje provozní funkci - ideální pro neanglicky mluvící pracovníky
  • Automatické / manuální ovládání kalibrace
  • Intuitivní programovací rozhraní

Dávkovací čerpadla SEKO skladem Create FLow