Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, GLS, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Elektra

Dávkovací čerpadlo SEKO Elektra (IoT) je určeno pro vzdálené připojení uživatelů k čerpadlu a to z jiného místa, než je místo instalace a provozování čerpadla.

Čerpadlo SEKO Elektra, která je v současné době k dispozici pro použití s ​​motorovými čerpadly Spring, používá zabudovaný webový server, který dává pracovníkům možnost vzdáleně monitorovat a upravovat parametry čerpadla, jako je dávkování chemikálií a průtok. Regulaci a nastavení je možné zajistit pomocí PC, notebooku , tablet nebo Smartphone. Tato funkce nabízí obrovský potenciál pro přesné nastavení dávky, optimalizaci procesů, monitorování a kontrolování nákladů.

Díky funkcím, jako je protokol poplachu, mohou operátoři identifikovat potřebu plánované preventivní údržby, pravidelné údržby nebo nouzového volání; což jim pomůže minimalizovat neplánované prostoje, i když jsou v jiném časovém pásmu tisíce kilometrů.
 
  • Více provozních režimů, včetně ručního, dávkového, časovaného, ​​analogového mA, analogového V, ppm a pulsu
  • Dávkování  60 000 ppm
  • Flexibilní možnost montáže usnadňuje instalaci a provoz
  • Barevný displej označuje provozní funkci - ideální pro neanglicky mluvící pracovníky
  • Automatické / manuální ovládání kalibrace
  • Intuitivní programovací rozhraní

Dávkovací čerpadla SEKO skladem Create FLow

Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zadajte hľadaný tovar:
Porovnanie cien tovaru