Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. V případě dotazů volejte na tel.: 00420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz Z důvodu šíření viru COVID_19 přepravci u dobírky preferují platbu kartou.

Litinová odstředivá a zubová čerpadla Victor

Logo Victor Create FLow

Victor Pumps je předním výrobcem dvou typů čerpadel, samonasávací odstředivá čerpadla s otevřeným oběžným kolem pro průmyslovou odpadní vodu zvanou S-Pump a rotační vnitřní zubová čerpadla pro viskózní produkty zvané R-Pump.

Specializujeme se na průmyslové aplikace založené na německém trhu. Díky naší široké prodejní síti podporujeme konečné uživatele a výrobce OEM po celém světě ve správném výběru čerpadla. Pouze ve druhém kroku nabízíme čerpadlo odpovídajícím způsobem.

Pravidlo 1: „Naši prodejci jsou očima naší společnosti“  

Pravidlo 2: „Naším cílem je spokojený zákazník“.

 V případě zájmu, nás kontaktujte na adrese  info@creteflow.cz, nebo telefonicky 00420 722 712 652

Pro čerpadla zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

S Čerpadlo

Samonasávací odstředivá čerpadla

Doporučeno pro žíravé a / nebo abrazivní a viskózní kapaliny, kompatibilní s litinou, bronzem, hliníkem nebo nerezovou ocelí, které mohou obsahovat vzduch.
Čerpadlo může být umístěno nad nádrží, vedle nádrže nebo pod hladinou zásobní nádrže. Některé velikosti čerpadel jsou schopny nasát až z hloubky -8 m. fyzického limitu 8 m.

Čerpadla jsou k dispozici s různými druhy pohonů, jako jsou jednofázové, třífázové, nevýbušné motory a benzínový nebo naftový motor.
Motory se vyrábí v různých verzích v závislosti na konkrétní aplikaci. Čerpadla je možné dodat s ATEX certifikátem.  

Odstředivá čerpadla Victor Create Flow

                      

A) Samonasávací čerpadlo nasaje veškerý vzduch. Vakuum vzniká v tělese čerpadla při otáčení oběžného kola (2) nasává vzduch do (1) čerpadla, kde je smíchán s kapalinou která je v tělese čerpadla. Po odvodu veškerého vzduchu ze sacího potrubí je kapalina čerpána, i když je s obsahem vzduchu.

B) Směs vzduch / kapalina je vedena na výtlačnou stranu, kde se vzduch odděluje a vytlačuje výtlačným otvorem (3), zatímco kapalina v důsledku vyšší gravitace klesá zpět a je znovu použita na sací straně malým průchodem.

 C) Veliký sací port zajišťuje v tělese čerpadla dostatek kapaliny, aby bylo možné kdykoli znovu naplnit kapalinu. Zpětná klapka v sacím portu (4) zabraňuje zpětnému toku kapaliny a zkracuje dobu plnění.

  • Sací a výtlačné otvory jsou k dispozici s přírubou nebo závitem (až 4 ”). Závitový port má průchozí otvory, které odvádějí potrubí rychleji.
  • Pro snadnou instalaci mají přírubové přípojky DIN nebo ASA průchozí otvory a závitový otvor ¼ ”pro vakuový čidlo a manometr.
  • Zpětný ventil: zabraňuje zpětnému toku kapaliny ze strany výtlaku a zkracuje dobu sáí. K dispozici v NBR, Viton® (FKM), PTFE a EPDM.

Výkonové křivky, rozměry, návody, katalogy, certifikáty ke stažení zde 

 

R Čerpadlo

Zubová čerpadla s vnitřním ozubením

Zubová čerpadla jsou určena pro kapaliny jakékoli viskozity a teploty, které mohou být žíravé, abrazivní a nebezpečné pro životní prostředí. Bezpulzní konstantní průtok, zaručuje plynulé čerpání kapaliny bez vibrací na potrubí, armaturách, ventilech nebo spojkách. Čerpadla jsou reverzibilní. V obou směrech zaručují plné výkony. Čerpadla lze dodat s topnými pláštěm, připojením  90 ° nebo 180 °.

 
Robustní konstrukce zaručuje minimální údržbu. Vyrábí se v různých verzích v závislosti na konkrétní aplikaci. Čerpadla se využívají pro dopravu, dávkování, přečerpávání viskózních kapalin. Své uplatnění najdou v chemickém průmyslu, stavebnictví,  v rafinériích, výrobě barev, čerpání čokolády a olejářském průmyslu. Čerpadla je možné dodat s s certifikátem ATEX.

 

Výkonové křivky, rozměry, návody, katalogy, certifikáty ke stažení zde 

Zubové čerpadla Victor princip čerpání Create Flow

 

  

 

 

 

Celková katalog Victor Create FlowCelkový katalog samonasávací čerpadla Victor Create Flow