Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. V případě dotazů volejte na tel.: 00420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz

Automatický dávkovač dezinfekce na ruce

 
Představujeme budoucnost hygieny rukou: DispenserONE®  Společnost SEKO je hrdá na to, že představuje DispenserONE®, jedná se o nejnovější inovaci, která řeší problémy spojené s tradičními dávkovači dezinfekčních prostředků na ruce a zároveň přidává celou řadu funkcí, z nichž mají užitek uživatelé a provozovatelé.

DispenserONE® se zásobní kapacitou 25 litrů poskytuje v průměru 25 000 dávek dezinfekčního roztoku. Nabízí až 50 násobek kapacity konvenčního dávkovače, díky čemuž je ideální pro letiště, supermarkety, nemocnice, nákupní střediska, sportovní stadiony a nespočet dalších míst.

Uživatelé mají vždy přístup k ručním dezinfekčním prostředkům, velká nádrž DispenserONE® výrazně snižuje frekvenci doplňování a minimalizuje tak potřebau údržby.

DispenserONE® je napájen el. 1-f 230 V a odstraňuje závislost na bateriích. DispenserONE® je možné obsluhovat vzdáleným přístupem prostřednictvím vestavěného hotspotu Wi-Fi. Operátoři mohou sledovat získávat aktuální informace o počtu dávek dezinfekčního prostředku a vzdáleně upravovat dávkování.


 
Automatický dávkovač na ruce SEKO Create FLow
 
 
 
Dávkovače na ruce pro Letiště Create Flow
 
Splňte požadavky na hygienu rukou cestujících využívajících odletů, příletů, bezpečnostních, nákupních a toaletních prostor i na těch nejrušnějších letištích, kterých lze dosáhnout pomocí tradičních 500–1 000 ml dávkovačů.
 
Automatické dávkovače na ruce pro lodě a přístavy Create Flow
Zamezte šíření virů mezi cestujícími umístěním DispenserONE® na místech, jako jsou prostory pro stravování, zábavní zařízení a paluby pro lidi.
 
 
Dávkovače dezinfekce na ruce pro nemocnice Create Flow
 
Zajistěte bezpečnost pacientů, návštěvníků a zaměstnanců pomocí dávkovače, který poskytujte bezdotykové dávkování a přístupnost pro každého uživatele plus kompatibilitu s kapalným, gelovým a pěnovým dezinfekčním prostředkem.
 
Dávkovače na ruce pro obchody Create Flow
Udělejte ze svého DispenserONE® výkonný marketingový nástroj prodejem reklamního prostoru, zobrazováním propagačních akcí a zobrazováním informací o návštěvnících prostřednictvím pomocí 17 palcového modelu obrazovky, přičemž obsah lze okamžitě změnit pomocí připojení Wi-Fi.
 
Dávkovače dezinfekce na ruce pro obchodní centra Create Flow
 
Přizpůsobte DispenserONE® s vybraným logem a firemními barvami pro zakázkový systém, který lze replikovat napříč obchody po celé zemi, což pomáhá posílit Vaší značku.
 
Dávkovače na ruce pro sportovní areály Create Flow
 
DispenserONE® pro sportoviště lze polepit týmovým odznakem a barvami, který je nedílnou součástí pro prostředí a lze jej pohodlně umístit na turnikety, toalety a veřejné prostranství.
 
Dávkovače  dezinfekce pro vlaky a nádraží, čekárny a nástupiště Create Flow
 
Od vlakových a autobusových stanic po přístavy a tramvajové zastávky pro bezpečnost cestujících, a to poskytováním neustálého zásobování ručním dezinfekčním prostředkem a zobrazováním aktuálního jízdního řádu, odjezdu a příjezdu dopravního prostředku prostřednictvím volitelné 17 ”obrazovky.
 
Dávkovač dezinfekce na ruce pro restaurace, hospody a rychlé občerstvení Create Flow
Umístěte DispenserONE® v čekárnách, bufetech a toaletách, abyste zajistili, že hosté budou mít během své návštěvy vždy přístup k dezinfekčního prostředku.
 
Dávkovače na ruce pro kanceláře  Create Flow
Zajistěte bezpečnost, pohodlí a jistotu Vašich zaměstnanců instalací DispenserONE® ať je součásti Vašeho bezpečného pracoviště proti COVID. Informace Vašim zaměstnancům můžete přenášet prostřednictvím volitelné 17 ”obrazovky