Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, Českou poštu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz Z důvodu šíření viru COVID_19 přepravci u dobírky preferují platbu kartou.

Automatický dávkovač dezinfekce na ruce

Nejprodávanější

Dávkovač na ruce Create Flow
21 000 Kč –10 %
Automatický dávkovač dezinfekce SEKO na ruce Dispenser ONE MINI
Dodací termín 3 až 4 pracovní týdny
Kód: DO0003B4NF00
Původně: 21 000 Kč  (–10 %)
19 000 Kč / ks
(22 990 Kč včetně DPH)
1 položek celkem

Cena

1900019001
11900019001

Značky

Položek k zobrazení: 1
Dávkovač na ruce Create Flow
Akce Novinka Tip
21 000 Kč –10 %
22 990 Kč včetně DPH
19 000 Kč / ks

DispenserONE® MINI je malokapacitní dávkovač dezinfekce na ruce. Malá zástavbová velikost je vhodná pro instalaci v prodejnách, školách, kavárnách, kancelářích,...

Kód: DO0003B4NF00
 
Představujeme budoucnost hygieny rukou: DispenserONE®  Společnost SEKO je hrdá na to, že představuje DispenserONE®, jedná se o nejnovější inovaci, která řeší problémy spojené s tradičními dávkovači dezinfekčních prostředků, gelů na ruce a zároveň přidává celou řadu funkcí, z nichž mají užitek uživatelé a provozovatelé.

DispenserONE® se zásobní kapacitou 25 litrů poskytuje v průměru 25 000 dávek dezinfekčního roztoku. Nabízí až 50 násobek kapacity konvenčního dávkovače, díky čemuž je ideální pro letiště, supermarkety, nemocnice, nákupní střediska, sportovní stadiony a nespočet dalších míst.

Uživatelé mají vždy přístup k ručním dezinfekčním prostředkům, velká nádrž DispenserONE® výrazně snižuje frekvenci doplňování a minimalizuje tak potřebau údržby.

DispenserONE® je napájen el. 1-f 230 V a odstraňuje závislost na bateriích. DispenserONE® je možné obsluhovat vzdáleným přístupem prostřednictvím vestavěného hotspotu Wi-Fi. Operátoři mohou sledovat získávat aktuální informace o počtu dávek dezinfekčního prostředku a vzdáleně upravovat dávkování.

V případě zájmu, nás kontaktujte na adrese: info@creteflow.cz, nebo telefonicky 00420 722 712 652
 
Celkový katalog ke stažení zde
 
Datový list DispenserONE Basic ke stažení zde
 
Datový list DispenserONE Basic s 17" obrazovkou ke stažení zde
 
 
 
dávkovač dezinfekce na ruce SEKO Create FLow
Průmyslové dávkování dezinfekce na ruce SEKO Create Flow
 
 
 
Dávkovače na ruce pro Letiště Create Flow
 
Splňte požadavky na hygienu rukou cestujících využívajících odletů, příletů, bezpečnostních, nákupních a toaletních prostor i na těch nejrušnějších letištích, kterých lze dosáhnout pomocí tradičních 500–1 000 ml dávkovačů.
 
Automatické dávkovače na ruce pro lodě a přístavy Create Flow
Zamezte šíření virů mezi cestujícími umístěním DispenserONE® na místech, jako jsou prostory pro stravování, zábavní zařízení a paluby pro lidi.
 
 
Dávkovače dezinfekce na ruce pro nemocnice Create Flow
 
Zajistěte bezpečnost pacientů, návštěvníků a zaměstnanců pomocí dávkovače, který poskytujte bezdotykové dávkování a přístupnost pro každého uživatele plus kompatibilitu s kapalným, gelovým a pěnovým dezinfekčním prostředkem.
 
Dávkovače na ruce pro obchody Create Flow
Udělejte ze svého DispenserONE® výkonný marketingový nástroj prodejem reklamního prostoru, zobrazováním propagačních akcí a zobrazováním informací o návštěvnících prostřednictvím pomocí 17 palcového modelu obrazovky, přičemž obsah lze okamžitě změnit pomocí připojení Wi-Fi.
 
Dávkovače dezinfekce na ruce pro obchodní centra Create Flow
 
Přizpůsobte DispenserONE® s vybraným logem a firemními barvami pro zakázkový systém, který lze replikovat napříč obchody po celé zemi, což pomáhá posílit Vaší značku.
 
Dávkovače na ruce pro sportovní areály Create Flow
 
DispenserONE® pro sportoviště lze polepit týmovým odznakem a barvami, který je nedílnou součástí pro prostředí a lze jej pohodlně umístit na turnikety, toalety a veřejné prostranství.
 
Dávkovače  dezinfekce pro vlaky a nádraží, čekárny a nástupiště Create Flow
 
Od vlakových a autobusových stanic po přístavy a tramvajové zastávky pro bezpečnost cestujících, a to poskytováním neustálého zásobování ručním dezinfekčním prostředkem a zobrazováním aktuálního jízdního řádu, odjezdu a příjezdu dopravního prostředku prostřednictvím volitelné 17 ”obrazovky.
 
Dávkovač dezinfekce na ruce pro restaurace, hospody a rychlé občerstvení Create Flow
Umístěte DispenserONE® v čekárnách, bufetech a toaletách, abyste zajistili, že hosté budou mít během své návštěvy vždy přístup k dezinfekčního prostředku.
 
Dávkovače na ruce pro kanceláře  Create Flow
Zajistěte bezpečnost, pohodlí a jistotu Vašich zaměstnanců instalací DispenserONE® ať je součásti Vašeho bezpečného pracoviště proti COVID. Informace Vašim zaměstnancům můžete přenášet prostřednictvím volitelné 17 ”obrazovky
 
 
Průmyslový dávkovač dezinfekce na ruce Create Flow                                                           dávkovač dezinfekce na ruce Create Flow
Pricemania.sk – Porovnanie cien
Zadajte hľadaný tovar:
Porovnanie cien tovaru