Zboží dodáváme v průběhu Vánočních svátků. Pro přepravu zboží využíváme Zásilkovnu, DPD, Toptrans. Pro přepravu zboží na Slovensko využíváme Zásilkovnu, DPD, Topptrans. V případě dotazů volejte na tel.: +420 722 712 652, nebo pište na e-mail: info@createflow.cz. Recyklační poplatek je zahrnut do ceny produktu. Na dodané produkty, zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Akumulátorový postřikovač

Nejprodávanější

Profi elektrický postřikovač SEKO Create Flow
Akumulátorový postřikovač na baterii
Dodací termín 7 až 10 pracovních dnů
Kód: PULVELECTRIC
 
4 950 Kč / ks
(5 990 Kč včetně DPH)
1 položek celkem

Cena

49504951
149504951

Značky

Položek k zobrazení: 1
Profi elektrický postřikovač SEKO Create Flow
Akumulátorový postřikovač na baterii
Dodací termín 7 až 10 pracovních dnů
5 990 Kč včetně DPH
4 950 Kč / ks

Akumulátorový postřikovač na baterii s koly pro snadnou manipulaci. Velikost nádrže 30 l, doba provozu cca 1 hod, průtok 3,5 l/min, pracovní tlak 1.5 až 6 bar, délka hadice 6...

Kód: PULVELECTRIC

Plně mobilní akumulátorový postřikovač na baterie k okamžitému použití. Postřikovač Pulv Electric pro provoz nevyžaduje žádný vzduch, vodu ani elektřinu, což z něj činí základní nástroj během mimořádných událostí v oblasti zdraví. Výjimečná všestrannost postřikovače Pulv Electric znamená, že nabízí řadu možností. Využití najde při dezinfekci místností, nedostupných míst a prostorů, kde není přívod elektřiny. Postřikovač najde využití na zahradách, v sadech, sklenících, záhonech. Kolečka zajišťují snadnou mobilitu postřikovače.